Інтернет магазин LuxproКомутаційне обладнання КоннекториXLR легкої установки + цифрові

XLR легкої установки + цифрові

Успіх того чи іншого музичного заходу, репетиції, концерти і вей творчої музикальності діяльності в цілому залежить не тільки від таланту музиканта, вибору сучасних висококласних акустичних систем і інструментів. Все це також залежить від багатьох дрібниць, з першого погляду здаються незначними. Як, наприклад, буде якісно функціонувати акустична апаратура, якщо не підібрати правильні роз'єми, гнізда, різні кабелі і т.д. Тому інтернет-магазин LuxPRO надає кожному клієнту найширший спектр можливостей по вибору необхідних додаткових атрибутів і приладів. XLR роз'єми пропоновані в даному розділі легкої установки, нe вимагає пайки і зaчісткі ізоляції внутрeнніх проводів, бистрoустанавліваeмие, в чeрном корпусі.

XLR легкої установки: особливості даного виду роз'єму і основні характеристики

Роз'єми XLR призначені для з'єднання між собою різних типів аудіотехніки та відеоапаратури. Це найбільш оптимальний тип роз'ємів, який відрізняється простотою установки, є найпродуктивнішим з усіх типів роз'ємних пристроїв. Більш того, представлені в даному розділі XLR роз'єми легкої установки припускають ще більший комфорт використання: вони не вимагають додаткових операцій, пайки і зачистки проводів від ізоляції. Встановлюються в лічені секунди.
 
Основні особливості асортименту представлених XLR роз'ємів можна звести до наступних позиціях:
 
• подані роз'єми XLR представлені в двох основних різновидах, які відрізняються конструктивними особливостями: пропонуються роз'єми типу тато і роз'єми типу мама;
• монтаж роз'ємів відбувається швидко і легко: вам більше не потрібно буде мати під рукою паяльники та додаткові інструменти, установка відбувається в лічені секунди;
• цифрові роз'єми XLR відрізняються максимальною надійністю використання і граничної зносостійкість основних технічних елементів, виготовлені з матеріалів найвищої якості.
 

Цифрові роз'єми XLR: вигідна ціна і гранична простота використання

Інтернет-магазин LuxPRO намагається робити все можливе, щоб полегшити життя своїм клієнтам. Ми пропонуємо продукцію, яка максимально швидко встановлюється. відрізняється граничним якістю і надійністю. Цифрові роз'єми XLR ви можете замовити з широкого спектру вибору модельних варіантів. Для цього заповніть спеціальну форму замовлення електронного типу - просту і зручну, яка потребує багато часу.

Ми рекомендуємо підібрати і замовити XLR легкої установки + цифрові по виправданій ціні в каталозі світлового обладнання LuxPRO з доставкою в будь-який куточок України. Также, дивись Передпідсилювачі для мікрофонів і навушників таких брендів як: CORT, BOSCH, Zoom. Каталог магазину LuxPRO доставить покупцям міст: Харків, Одеса, Кривий Ріг, а також ін. регіони України.

XLR легкої установки + цифрові з доставкою по Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Новоград-Волинський, Ужгород, Слов`янськ, Бердянськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Кам`янець-Подільський, Бровари, Бориспіль, Буковель, Іллічівськ, Шацьк, Шешори, Щолкіно, Васильків, Канів, Яремче, Здолбунів, Ірпінь, Буча, Боярка, Конотоп, Фастів, Миргород, Могилів-Подільський, Нова Каховка, Мукачево, Орджонікідзе, Нововолинськ, Новомосковськ, Обухів, Прилуки, Ніжин, Умань