Арфи

Арфи Lyon & Healy - вершина музичного майстерності

Lyon & Healy - для тих, хто мріє про краще. Арфи Salvi пропонують неперевершену якість звуку. Бренд використовує ексклюзивні технології виробництва. Музичні інструменти розраховані на досвідчених і пристрасних майстрів. В асортименті арфи на будь-який смак: від новачків до студентів, від викладачів до виконавців на сценах по всьому світу. Або для тих, хто шукає тільки красу і хоче володіти інструментом через його пишноти.

Краса інновацій Lyon & Healy

Ідеальне поєднання натуральності та технології - основа якості в компанії Salvi Harps. Строгий відбір деревини поєднується з постійними дослідженнями для забезпечення максимального дизайну, ергономіки та звукових характеристик.
Інновації - це традиція для Salvi: в 1974 році був створений перший масивний корпус арфи з електричною педаллю. Компанія Salvi першої представила алюмінієву колону, покриту деревом. Інновації Salvi характеризують як професійний ринок, так і діапазон початкового рівня.

Повага до традицій

1. Технологія, інновації та продуктивність мають фундаментальне значення арфи Salvi.
2. Реміснича пристрасть, структура натурального дерева, сталість, індивідуальність. Це набагато більше, ніж просто робота: це унікальний досвід, яким можна поділитися з усіма, хто любить арфу.
3. Lyon & Healy використовує жорсткий клен в колоні, шиї і корпусі арфи для візуальних відмінностей, а також для структурної життєздатності. Так як струни тягнуть під тиском до 2.000 фунтів, структурний фундамент арфи повинен бути надзвичайно міцним.
 
Твердий клен витримує високу напругу і довів це з 1889 року з часів заснування бренду. Вже довгий час виробники інструментів по всьому світу використовують клен для виняткової краси арф. Деревина проходить кілька етапів висихання в приміщеннях з контрольованим кліматом, щоб усунути вологу, яка впливає на звук і викликає деформацію. Весь процес сушіння, необхідний для створення кращої арфи, може зайняти від шести місяців до року.

Історія Lyon & Healy

Заснована в Чикаго в 1864 році Джорджем Уешберном Ліоном і Патріком Дж. Хілі, Lyon & Healy побудувала свою першу арфу, модель 21 # 501, в 1889 році.
 
Саме щира любов до музики і підприємливість молодого і амбітного Хілі спонукали компанію удосконалити інструмент. Саме заповіт Healy заклав основу для десятиліття після десятиліття новаторства в інженерній справі і ремісничому майстерності. Протягом 130 років ремісники з Ліона і Хілі зберігають відданість компанії Хілі до практики ремісничої майстерності старого світу, в той же час впроваджуючи інновації нового світу.

Ми пропонуємо придбати Арфи по виправданій вартості в магазині музичних інструментів ЛюксПро з доставкою в будь-який куточок Києва та України. Также, знаходьте сценічні бліндери таких брендів як: JB sound, dB Technologies, Pro-Ject. Онлайн каталог ЛюксПро привезе в міста як: Вінниця, Херсон, Кропивницький і в усі регіони України.

Фільтр
Виробник
Вартість
  •  —  грн