Проектори InFocus

Проектор InFocus - американське якість

Бренд InFocus з США презентує лінійку професійних і напівпрофесійних проекторів. Лідер на ринку мультимедійних систем випускає висококласні проектори з підтримкою LCD і DLP. Продукція даного рівня відповідає останнім технологічним стандартам для трансляції відео і фотоматеріалів різного дозволу.
 
Проектор InFocus відрізняються легким і компактним дизайном з ідеальними технічними характеристиками для проведення великих заходів, закритих презентацій, уроків. За допомогою такого девайса можливо не тільки включити улюблений серіал, але і транслювати фільм у великих кінотеатрах на величезному екрані.

Проектор InFocus в Україні

Системи наділені широким технічним потенціалом для приватного та професійного використання. Універсальні проектори Ін Фокус стануть гнучким інструментом для проведення найрізноманітніших виставок, кінопрезентацій, слайд-шоу, а також домашнього використання для розваг та ігор.
 
Проектор InFocus стали еталоном неперевершеної якості, завдяки наступного набору характеристик:
 
• Енергоефективність та еконолічность. Високі технології виробництва проекційних систем Ін Фокус дозволили збільшити їх продуктивність і зменшити енергоспоживання.
• Широкий вибір моделей. Американський бренд випускає портативні проектори, які зручне переміщати і брати з собою, офісні - для освітніх цілей, проведення переговорів, оснащення конференц-залів.
 
На окрему увагу заслуговують інтерактивні - мобільний інструмент для перегляду кіно, кліпів, серіалів, відео та фото.
 
Інтернет-магазин Lux Pro - місце, де ви можете підібрати і купити проектор InFocus з гарантією оригінальної якості. Модельний ряд популярних моделей:
 
InFocus INV30 - відсутність тіней, відблисків, ідеальне зображення на ближньому відстані.
InFocus INL146UST - високі колірні характеристики, надвисокий коефіцієнт контрастності.
InFocus INL3148HD - неперевершена якість зображення, надійність і довговічність для комерційного і офісного призначення.
InFocus IN136ST - обладнання для більш потужного і динамічного навчального процесу, оптимальне співвідношення ціна = якість.
 
І замовити ще більше 30 різних модифікацій проекторів на базі сучасного програмного забезпечення. Отримайте максимальну вигоду від замовлення в Інтернет разом з Люкс Про!

Унікальна можливість підібрати і купити Проектори InFocus за нормальною ціною в каталозі світлового обладнання LuxPRO з доставкою в усі міста України. Также, замовте Записи студії, звукові карти таких брендів як: Soundking, QUIK LOK, Showtec. Електронний магазин https://luxpro.ua/ реалізовує доставку покупцям міст: Суми, Кременчук, Мелітополь і в будь-який куточок України.

Фільтр
Виробник
Вартість
  •  —  грн
Країна - виробник
Джерело
Розширення
Яскравість лампи
Контрастність
Гарантія