Проектори Tecro

Проектори Tecro об'єднують в собі високу продуктивність, екологічно-чистий спосіб виробництва і оптимальне співвідношення ціни і якості

Проектор Tecro: особливості та переваги обладнання

Tecro - фірма, яка виробляє проектори високого класу з оптимальним співвідношенням «ціна = якість». Техніка такого класу демонструє ефективність у проведенні масових і невеликих публічних заходів для демонстрації аудіо, фото та відеоматеріалів. Проектори фірми Tecro часто зустрічаються для організації презентацій, круглих столів, зборів, концертів, розрахованих на середню кількість учасників.

Робочі показники проекторів Tecro

► Тривалий термін служби лампи - більше 50 тисяч годин. Завдяки цьому користувачеві не потрібно піклуватися про швидку заміну комплектуючих. Виробник подбав про якість виконання пристроїв, тим самим, збільшивши ресурс лампи.
► Універсальність в застосуванні. Вся лінійка проекторів Tecro відрізняється компактними розмірами. Техніка позиціонує себе як оптимальний вибір для офісу, будинку, концертних майданчиків, державних установ, розважальних центрів. І правда! Сьогодні обладнання з такою назвою можна зустріти на багатьох заходах в університетах, школах, виставкових залах.
► Висока роздільна здатність. Підвищена деталізація, настройка яскравості, кольору створюють якісне зображення для глядача.
► Оперативність роботи. Підтримка багатьох форматів медіа файлів дозволяють виконати запуск системи максимально швидко без зайвих затримок. Продуктивність проекторів Tecro робить їх популярними серед покупців.
► Прийнятна ціна. З точки зору бюджету - таке придбання стане справжнім рішенням. Техніка Tecro затребувана не тільки на вітчизняному ринку, а й по всій Європі, Азії.

Деякі з ключових переваг проекторів Tecro

Висока енергозбереження. Споживання енергії становить всього до 30 Вт на годину - такий показник вважається найнижчим серед різних фірм.
 
Можливість трансляції зображення на відстані до 4-5 метрів, при цьому фокус не буде розсіяним, з точною колірною корекцією. Завдяки оптичному блоку досягається підтримка широкої діагоналі зображення без видимих ​​спотворень.
 
Система оснащена HDMI і VGA D-SUB портами, що дозволяє підключити пристрій до джерела. Компактні габарити, а також порівняно низька вага конструкції - позитивний фактор при перенесенні і транспортуванні пристрою в сумці або руках.

Рекомендуємо Вам вибрати і придбати Проектори Tecro за доступною вартістю в інтернет магазині звукового обладнання https://luxpro.ua/ з доставкою по Києву. Также, вибирайте звукові прожектори таких брендів як: AKG, Chauvet, Cover. Каталог LuxPRO доставить жителям міст: Миколаїв, Бердянськ, Кам`янець-Подільський і в усі регіони України.