Футляри для смичкових інструментів

Струнно-смичкові інструменти потребують постійного зберігання в футлярі. Якщо не дотримуватися цього простого правила, то лад постійно доведеться відновлювати постійно. Скрипки - це дуже чутливі до питання зберігання інструменти. До них потрібно ставитися максимально дбайливо, так як навіть неакуратне дотик до кілків веде до того, що скрипку доведеться перенастроювати.

Для чого необхідні футляри

Футляри для скрипок необхідні в першу чергу для того, щоб зберігати інструмент в побутових умовах. Не можна допускати пошкоджень корпусу: будь-яка вм'ятина або тріщина може стати фатальною. Крім цього, вразливий і смичок: якщо він впаде на тверду поверхню, то може зламатися закінчення.
 
Струнні інструменти потребують чіткому дотриманні правил зберігання:
 
• обов'язкова наявність футляра. Інструмент можна зберігати без нього: він втрачає лад і сильно пошкоджується;
• не зберігайте скрипку в холодних приміщеннях: низькі температури дуже негативно впливають на лад;
• уникайте приміщень з підвищеною вологістю - це погано впливає і на сам корпус, і на струни. Так, при дуже високих показниках ці металеві елементи швидко приходять в непридатність;
• оберігайте інструмент від механічних пошкоджень. Будь-яка подряпина на корпусі, вм'ятина або тріщина згубно впливає на звучання в цілому.
 
Футляри - це перша необхідність для зберігання струнно-смичкових елементів. Без них можуть бути дуже неприємні наслідки, пов'язані і з цілісністю, і з якістю звучання в цілому.

Якісні моделі для вас

У нашому інтернет-магазині зібрані тільки найкращі моделі спеціально для зберігання скрипок, віолончелей та інших струнно-смичкових інструментів. Їх якість неодмінно вас порадує: міцна вологонепроникна зовнішня обробка обтягує негнучкий надійний корпус. Всередині розташована м'яка підкладка, що не дозволяє інструментам пошкодитися.
 
Надійний фіксатор смичка закріплює його в одному місці, він не совається по футляру. Всередині розташований невеликий відсік для каніфолі або запасних струн. У зовнішній кишеню можна покласти нотні аркуші.
 
Внутрішня частина виконана строго за формою і розміром інструменту, він надійно там фіксується і не рухається. Невелика міцна ручка забезпечує зручність транспортування. Самі моделі дуже легкі, при необхідності їх можна носити і як рюкзак за спиною.

Ми рекомендуємо Вам підібрати і купити Футляри для смичкових інструментів по виправданій вартості в онлайн магазині музичного обладнання LuxPRO з доставкою в будь-який куточок Києва. Также, вибирайте Шоу-лазери ILS таких брендів як: RCF, AMC, Boss. Електронний магазин https://luxpro.ua/ реалізує доставку покупцям в регіонах: Дніпропетровськ, Тернопіль, Луцьк і в усі регіони України.