Приймально-передавачі DMX

 • Сучасне рішення для створення світлових шоу і інсталяцій - приймально-передавачі DMX, купити які прагнуть організатори масштабних заходів. Пристрої дозволяють вирішити проблему великої кількості кабелів, що використовуються в стандартній комутації контролерів і світлових приладів. Бездротові DMX системи дозволяють якісно передавати сигнал на значні відстані (з інтеграцією додаткової антени відстань збільшується), при цьому не створюючи перешкод іншим хвилях - радіо, Wi-Fi, телефонний зв'язок. Найбільш актуальні виробники передавачів - Color Imagination, BIG, New Light та інші.

 • Особливості пристроїв прийому-передачі DMX

  Приймально-передавачі DMX - популярне рішення в сфері створення світлових шоу. Пристрій дозволяють передавати сигнал DMX на зовнішні світлові прилади. Це значно спрощує створення різних інсталяційних проектів із залученням великої кількості апаратури.
   
  Передавачі використовуються для створення динамічного, видовищного освітлення (наприклад, архітектурного), створення світлових шоу та інших інсталяцій. Для комутації обладнання найчастіше використовуються DMX-кабелі, які зазвичай створюють великі труднощі для реалізації проекту. Величезна кількість кабелів і супутньої апаратури - все це громіздко, ненадійно і дуже дорого.
  Вихід було знайдено сучасними розробниками систем управління освітлювальними приладами. Вони запропонували сучасні бездротові системи DMX передавачів, які нівелюють необхідність великого кількість проводів для передачі сигналів.

  Ключові можливості від інтернет магазину LuxPRO

  Основна перевага використання передавачів - їх бездротові можливості. Іншими словами, тепер для підключення до пульту управління виконавчої світлової техніки не вимагає додаткових кабелів. Пристроїв здійснюють бездротову комутацію.
   
  Відстань бездротової передачі сигналу залежить від потужності пристрою. Моделі стартують від 100 метрів, але при установці додаткових антен максимальна відстань передачі сигналу може досягати до 1,5 метрів. Інтегровані антени, зрозуміло, здорожують обладнання, але є незамінними в багатьох інсталяційних проектах.
   
  Перевага передавачів DMX полягає в тому, що тепер світлові інсталяції не залежить від якості кабелю, від його довжини. Дуже часто в таких проектах проблеми з освітленням виникають саме через кабелю. Якість сигналу з приймально-передавачем тепер залежить тільки від потужності самого приладу. Ніяких перешкод, обривів і інших неприємностей.
   
  Відзначимо, що передавачі не створюють ніяких перешкод в своєму радіусі для радіохвиль, Wi-Fi, телефонного зв'язку та ін. Вони непомітно працюють тільки з освітлювальними приладами і передачею DMX сигналу і не втручаються в сферу функціонування інших систем.
   
  Таким чином, приймально-передавач DMX - оптимальне рішення для складних інсталяційних проектів, де задіяні численні освітлювальні прилади. Устаткування дозволяє передати без перешкод, на великі відстані якісний DMX сигнал.

Доставка по Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Івано-Франківськ , Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Новоград-Волинський, Ужгород, Слов'янськ, Бердянськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Бровари, Бориспіль, Буковель, Іллічівськ, Шацьк, Шешори, Щолкіно, Васильків, Канів, Яремче, Здолбунів, Ірпінь, Буча, Боярка, Конотоп, Фастів, Миргород, Могилів-Подільський, Нова Каховка, Мукачево, Орджонікідзе, Нововолинськ, Новомосковськ, Обухів, Прилуки, Ніжин, Умань.