Галогенні лампи студийні

Галогенні лампи - одна з популярних на сьогоднішній день альтернатив класичного типу студійного освітлення. Це професійне обладнання, яке дозволяє знімати в студії якісну картинку. Крім того, по довговічності ці лампи значно виграють у своїх конкурентів.

Основні особливості ламп галогенного типу

Вперше лампи даного типу розроблені ще в 1959 році американськими інженерами. Вони не стали змінювати саму конструктивну структуру ламп. Видозміна торкнулося тільки внутрішньої газової структури. Газове речовина стало наповнюватися додатковими елементами: йодом, фтором, бромом, хлором. Така суміш істотно вплинула на функціонування лампи: вона стала розжарюються в два рази швидше, тим самим підвищивши показник світловіддачі. Але одночасно скоротився знос пристрою.
 
Відмінність галогенних ламп від класичного освітлення можна продемонструвати прикладом. Візьмемо класичну лампу розжарювання з характеристиками потужності 500 Вт. Світлова віддача таких моделей - близько 15 лм / Вт, а термін експлуатації - не більше тисячі годин. Якщо говорити про галогенних лампах з такими ж характеристиками, то очевидно наступне: значно збільшується показник світловіддачі (близько 19 лм / Вт) і термін експлуатації (в кілька разів).
 
Підвищена внутрішня температура галогенних ламп з часом вплинула на зміну складу самого скла. Розробники стали використовувати для цього кварц, що володіє хорошими показниками термостійкості. Матеріал витримує температуру близько 500-600 градусів.

Різновиди галогенних ламп

Інтернет-магазин LuxPRO пропонує широкий асортимент студійного обладнання для освітлення від відомих виробників, переважно від компанії Osram - провідного розробника галогенних моделей.
 
Виділяється кілька різновидів представленого обладнання:
 
• лінійні лампи, оснащені торцевих цоколем типу R7s;
• малогабаритні, компактні моделі, де конструктивно замість цоколя впроваджується спеціальна колба;
• дзеркальні лампи галогенного типу.
 
Основна перевага ламп даного типу - це постійне, рівномірне яскраве світіння і значний експлуатаційний термін. Купуйте галогенні лампи в інтернет-магазині LuxPRO різної потужності, напруги та ресурсу. Для вас - тільки найдоступніші в Україні ціни.

Ми пропонуємо купити Галогенні лампи студийні за нормальною вартістю в онлайн каталозі звукового обладнання ЛюксПро з доставкою в будь-який куточок Києва та України. Также, Ви можете обрати Трансляційні підсилювачі звуку таких брендів як: Mott, STAGG, Allen & Heath. Електронний каталог ЛюксПро виконає доставку жителям регіонів: Кропивницький, Чернівці, Павлоград, а також в усі міста України.