Інструментальний кабель

Допоміжне комутаційне обладнання дуже важливо для будь-якого професіонала. Особливо це стосується сучасних музикантів, коли для концерту або навіть репетиції необхідний якісний звук, надійне підключення кожного елемента акустики, інструментів і т.д.

Інструментальний кабель: ключові характеристики

Інструментальний кабель призначається для з'єднання інструментів з іншими типами електричної техніки. При цьому його завдання - звести до мінімуму втрати сигналу, знизити максимально фоновий шум. Все це робиться для того, щоб звучання обладнання було якомога чистіше. Актуальними якісні інструментальні кабелі на концертних заходах, де музикант завжди в русі і відстань до комбіка або іншого обладнання може бути великим.

Найбільш бюджетні звукові шнури для інструментів (зокрема для електрогітари) виготовляють з міді. Більш дорогі, але і більш надійні моделі, виготовляються з інноваційною технологією OFC, де застосовується безкиснева мідь. Самий шик для музиканта - це інструментальні кабелю, «нутрощі» яких виробляються зі срібла або золота.

Також не варто забувати при виборі кабелю і про оболонці, яка може також відрізнятися від моделі до моделі:
  • оболонки з PVC, тобто полівінілхлориду, найбільш популярні варіанти для оформлення кабелів інструментального типу, вони непогано гнуться, однак абсолютно безпорадні перед вогнем і впливом агресивних середовищ;
  • інструментальні дроти з PUR-A-FLEX: в основу моделей входить термопластик, який виготовляється з полуретана, моделі кабелів прекрасно справляються з тепловими та механічними навантаженнями, не втрачають еластичність навіть при сильній мінусовій температурі;
  • оболонки з матеріалу FRNC, який прекрасно справляється з корозійними процесами і витримує теплові навантаження і вогонь.
  • Звертайте увагу і на екранування кабелю, де найчастіше застосовуються дротяні сітки або фольга.

Інструментальні кабелі в інтернет-магазині LuxPRO

Наш інтернет-магазин пропонує широкий вибір інструментальних кабелів, які задовольнять своєю якістю і повнотою вибору будь-якого музиканта і музичного професіонала. Замовити інструментальний кабель для електрогітари або будь-якого іншого інструменту можна з можливістю доставки в будь-яке місто України.

Унікальна можливість замовити Інструментальний кабель за найкращою ціною в магазині музичного обладнання ЛюксПро з доставкою в будь-який куточок Києва. Также, замовте ультрафіолетові прилади таких брендів як: Panasonic, LedEX, City Light. Інтернет каталог LuxPRO доставить які проживають в регіонах: Дніпропетровськ, Суми, Бердянськ, а також ін. міста України.