Стикувальні профілі для кейсів

Інтернет-магазин LuxPro пропонує комфортні умови співпраці для кожного власника акустичних систем в області безпеки і максимального комфорту використання. Постійні поїздки на концерти, в турне вимагають надійного захисту дорогої апаратури. З цією метою світовими виробниками акустики були розроблені спеціальні кейси, які дозволяють легко і зручно помістити в них необхідну техніку і надійно її перевозити. Однак додаткові пристосування, які монтуються в кейс, дозволяють з ще більшою ефективністю домогтися ідеального захисту.

Стикувальні профілі для кейсів: особливості асортименту

Стикувальні профілі та фанера призначені, перш за все, для безпечного транспортування акустичного обладнання. Вони встановлюються всередину кейсові простору і надійно захищають апаратуру від всіляких ударів, падінь і інших неприємностей. Основні переваги стикувальних профілів і фанер від інтернет-магазині LuxPro:
• гранична міцність при ударах: в асортименті представлені моделі, які виготовляються з фурнітури кращого європейського якості, тому кейси з допомогою таких профілів і фанер зможуть витримувати максимальну ударну навантаження, що досягає декількох сотень кілограмів;
• всі представлені моделі стикувальних профілів забезпечують максимальну герметичність всередині кейса, тому вся знаходиться там апаратура буде надійно захищена від зовнішніх чинників;
• в широкому модельному асортименті кожен власник сучасного кейса зможе підібрати необхідну модель: величезна розмірна сітка дозволяє вибрати відповідний стикувальний профіль або фанеру.

Захисне устаткування від LuxPro: надійність і якість за мінімальною ціною

Інтернет-магазин LuxPro пропонує стикувальні профілі для кейсів широкому модельному різноманітності, ціна на які - без будь-яких накруток. У нас ви зможете знайти і купити високоякісну модель з надійною і міцною фурнітурою. Стикувальний профіль і фанера відрізняються максимальною надійністю при транспортуванні. Замовити товар можна прямо зараз, зв'язавшись з нашими фахівцями або ж заповнивши спеціальну форму замовлення на сайті. В інтернет-магазині LuxPro завжди і неодмінно знаходять те, що шукають!

Ми пропонуємо вам підібрати і замовити Стикувальні профілі для кейсів за доступною ціною в каталозі звукового обладнання LuxPRO з доставкою по Києву. Также, поглянь ультрафіолетові лампи таких брендів як: Kramer, Acer, GATOR. Інтернет магазин LuxPRO виконує доставку покупцям в: Запоріжжя, Черкаси, Бердянськ і в усі регіони України.

Фільтр
Виробник
Вартість
  •  —  грн
Країна - виробник