Замки і петлі для кейсів

На які тільки подвиги не йде власник дорогої акустичної системи, щоб надійно захистити її від поломок, несправностей та ін. Адже акустика - це наріжний камінь всієї творчої музичної діяльності. Тому першочергове завдання для професійного музиканта - це забезпечити надійний захист акустичної апаратури. Наш інтернет-магазин LuxPro пропонує для цього найширші можливості. Ми постійно поповнюємо асортимент сучасними моделями додаткового обладнання, яке ви можете купити, щоб захистити і убезпечити свою акустичну техніку.

Замки і петлі для кейсів: різноманітність асортименту і особливості

Кейси для акустичного обладнання - найбільш оптимальний варіант захисту апаратури при її транспортуванні і навіть зберіганні. Вони дозволяють надійно і компактно упакувати необхідні атрибути акустики. Однак поїздки в музичні турне вимагають більшої обачності і оснащення кейсів надійними засобами додаткового захисту. В інтернет-магазині LuxPro представлений широкий асортимент замків і петлею з наступними характеристиками:
 
• найширший вибір моделей вузьких петлею, які монтуються з метою більш комфортного і зручного використання;
• всілякі моделі замикаючих замків: з надійною конструкцією, якісними матеріалами виготовлення, безпечної установкою і подальшим використанням;
• цікаві моделі замків типу «метелик» з надійною конструкцією, виготовлені їх хрому;
• прекрасна новинка від магазину LuxPro - кодові замки для акустичної апаратури: такий замок дозволить безпечно транспортувати дороге устаткування, надійно захистивши кейс від злому.

Замки і петлі для кейсів: найширший асортимент від LuxPro за мінімальні гроші

Інтернет-магазин LuxPro, перш за все, цінує довіру своїх клієнтів, тому намагається забезпечити їх постійно поповнюється різноманітним асортиментом пристосувань для надійного захисту акустичної апаратури. Замовити необхідну модель замку або петлі можна прямо зараз, зв'язавшись з нашими менеджерами в будь-який зручний для вас час. Ціна на товари, представлені каталоги, відрізняються граничною демократичністю і лояльністю - без будь-яких додаткових накруток.

У нас Ви можете придбати Замки і петлі для кейсів за доступною вартістю в інтернет магазині світлового обладнання LuxPRO з доставкою в будь-який куточок Києва. Также, вибирайте Одно-, дво- і трьох канальні підсилювачі таких брендів як: Remo, Tascam, Monacor. Інтернет магазин https://luxpro.ua/ виконає поставку в міста як: Житомир, Кропивницький, Чернівці і в усі регіони України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Країна - виробник