Мундштуки для духових інструментів

Мундштуки для духових інструментів - головний елемент звуковидобування. Саме від якості мундштука залежить якість звуку флейти, горна, труби, саксофона, кларнета і багатьох інших інструментів. Інтернет-магазин LuxPRO пропонує брендовий асортимент мундштучних моделей за дуже доступними цінами в Україні.

Різновиди мундштуків для духових

В цілому, вид цього елемента залежить від різновиду музичного інструменту.
 
1. Саксофон. Для саксофона конструкція мундштука є циліндр, форма якого нагадує дзьоб птаха. Отвір вихідний кругле, а вихідний - звужується до кінця. Якість звуку саксофона може покращити так званий міст. Відзначимо, що і самі саксофони бувають різними, тому мундштуки для саксофонів відрізняються своєю довжиною, діаметрів, а іноді конструктивними особливостями.
2. Тромбони, туби, труби. Отвір для входу в таких моделях досить широке, а ось вихідна звужується (як і у саксофон варіантах). Вони виробляються перевага з латунного або мідного матеріалу, а зверху покриваються хромом або нікелем. Це збільшує довговічність.
 
Цікаве рішення від компанії Yamaha - тиха система. Це спеціальні електронні мундштуки, які можна використовувати в домашній грі. Музикант включає девайс, одягає навушники - і грає в своє задоволення, тоді як інші його не чують.

Матеріали виробництва

Сучасні моделі виробляються з металу, чорного ебоніту, пластика. Від вибору матеріалу залежить і особливості звучання.
 
Наприклад, популярні ебонітові мундштуки дають інструменту певну щільність звучання, оригінальну «сиплість». Пластикові моделі хоч і дешевше, але не дають такої оригінальності звучання інструменту.
 
Металеві модельні варіанти практично не застосовуються в сучасній музиці.

Вибір мундштука

Найбільш за все принциповий вибір такого звукоізвлекающего аксесуара для саксофона. Дуже важливо вибрати модель так, щоб вона максимально точно підходила до лігатурі. Це дозволить утримувати саксофон тростину в оптимальному положенні і зроблений звучання максимально якісним.
 
Інтернет-магазин LuxPRO пропонує великий асортимент оригінальних моделей - для саксофонів, труб і інших музичних інструментів. Також не забуваємо про оригінальну тихою системі Yamaha для духових, купити яку ви зможете за доступною ціною в Україні.

Ми пропонуємо придбати Мундштуки за найкращою ціною в каталозі світлового обладнання LuxPRO з доставкою по Україні. Также, Ви можете переглянути Світлодіодні LED диско кулі таких брендів як: Acer, STLS, Free Color. Інтернет магазин https://luxpro.ua/ виконає доставку клієнтам регіонів: Київ, Черкаси, Дніпродзержинськ, а також інші міста України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Країна - виробник
Ширина входу в канал ніжки