Ручки, штовхачі і елементи корпусу

У багатьох електронних пристроях для зручності управління параметрами застосовуються ручки, штовхачі різної форми, розмірів і виготовляються з різних матеріалів. Ручки бувають виконані з заліза, пластику, гуми і їх поєднань.

В асортименті нашої компанії є ручки, штовхачі різної форми, різних розмірів і різних колірних виконань. Ручки, який є в наявності застосовуються в мікшерних пультах, підсилювачі потужності, активних акустичних системах і т.п. Найбільшим попитом користуються ручки, які застосовуються для переміщення повзунка змінного резистора (фейдера).
Якщо Вам необхідно підібрати ручку або штовхач для якогось електронного пристрою, то в цьому випадки Вам необхідно зв'язатися з нашим сервісним відділом. Співробітники нашого сервісного відділу зможуть підібрати запчастина яку Вам необхідно в найкоротший термін.

У нас Ви зможете вибрати і придбати Ручки, штовхачі і елементи корпусу за доступною вартістю в каталозі інтернет магазину звукового обладнання ЛюксПро з доставкою в усі міста України. Также, дивіться електрогітари таких брендів як: Behringer, TAMA, Klipsch. Каталог магазину ЛюксПро реалізує поставку які проживають в містах: Чернівці, Біла Церква, Ужгород і в ін. міста України.

Фільтр
Країна - виробник