Піаніно, фортепіано, дисклавіри

Ви давно підшукуєте собі рояль? Купити інструмент оригінального виробництва допоможе LuxPRO. Гармонія вишуканого дизайну і чистого звуку чекають вас.

 

Роялі від іменитих виробників - бренд LuxPRO робить мистецтво доступнішим!

Наявність в будинку роялю - це завжди ознака інтелігентної і творчої родини. Якщо хтось із ваших домашніх вчиться в консерваторії або вже вміє грати, то без інструменту не обійтися. Бренд LuxPRO пропонує зацікавленим клієнтам будь-який з представлених в категорії музичних інструментів рояль. Купити цей розкішний егрегор прекрасної музики ви можете в будь-який зручний час, скориставшись нашим віртуальним майданчиком.
 

Яким повинен бути хороший рояль?

Коли постає питання про вибір якісного музичного інструменту, варто пам'ятати, що при всій зовнішній розкоші, об'єкт в першу чергу повинен відповідати стандартам якості. Що з цього питання можна сказати про роялі?
 
Фахівці торгової марки LuxPRO завжди раді дати ділову пораду і докладну консультацію в процесі вибору товару. Рояль ми рекомендуємо вибирати, відштовхуючись від таких критеріїв, як:
 
1. Клас інструменту. Пам'ятайте, що музикант початківець і досвідчений професіонал потребують інструменту різного рівня. Слід звертати увагу на бренди, кожен з яких пропонує роялі різного класу.
2. Звучання важливіше дизайну. Як би красивий не був той інструмент, який ви бачите, його варто «послухати». Хороший рояль повинен тримати лад, мати міцно сидять вербеля і загальне рівне звучання.
3. Перевірка на зовнішні дефекти. Вона повинна стати фінальним етапом вашого вибору. Щоб виявити можливі тріщини або відколи, які спробували замазати, посвітити на поверхню інструменту яскравою лампою. Шпон також не повинен бути набряклим. Зворотне буде говорити про те, що рояль, купити який ви хотіли, довго перебував у вологому середовищі.
 

Асортимент LuxPRO 

Безсумнівно, ми уважно стежимо, щоб на вибір наших покупців були запропоновані лише фірмові товари, що перебувають у відмінному стані всередині і зовні.
 
Наш асортимент роялів сладається, переважно, з найменувань від компанії Yamaha, яка не потребує зайвої реклами. Цей японський концерн гарантує такі переваги своїх роялів, як:
  • виразне і багате звучання інструментів;
  • гранична точність всіх деталей;
  • пристосованість до інтенсивної експлуатації;
  • елегантний класичний дизайн.
Разом з LuxPRO ви зможете купити рояль, виключно, оригінального виробництва та високої якості. До того ж представлені у нас на сайті моделі впишуться в різні варіанти інтер'єру квартир, будинків, консерваторій і концертних залів.
 
У нас ви зможете підібрати собі не тільки роялі, але піаніно і дисклавіри, які дозволять радувати себе і оточуючих натхненною музичної грою.

У нас можна вибрати Піаніно, фортепіано, дисклавіри за вигідною ціною в онлайн каталозі звукового обладнання ЛюксПро з доставкою в усі регіони України. Также, знаходьте Світлодіодні LED диско кулі таких брендів як: MAG, ParkAudio, Audio-Technica. Каталог LuxPRO виконає поставку в міста як: Кривий Ріг, Херсон, Житомир, а також ін. регіони України.