Оборудования для аудиоконференций DIS

DIS (Danish Interpretation Systems) — европейский производитель оборудования для аудиоконференций. В 2011 г. DIS была приобретена компанией Shure Incorporated. Одно из основных конкурентных преимуществ решений компании DIS — использование для соединения пультов конференц-системы обыкновенного кабеля 5-й категории (STP или FTP CAT5). Другая активно применяемая технология — ИК, используется для беспроводной передачи звука в цифровой системе многоканального перевода. DIS (Danish Interpretation Systems) — европейский производитель оборудования для аудиоконференций.

У сучасних магазинах можна знайти мікрофони для сцени, студійне обладнання та багато іншого. При цьому різноманітність брендів дуже велике - це і компанії з азіатських країн, це і американські бренди. Однак повноцінні конференц-системи - це прерогатива компанії DIS, яка вже понад півстоліття розробляє надійну апаратуру.

Компанія DIS і основні виробничі нюанси

Країна-виробник сучасних конференц-систем - Данія. Скандинавську якість продукції українські користувачі вже встигли оцінити. Тому інтернет-магазині LuxPRO з упевненістю і нескінченно гарантією якості представляє даний бренд.
 
Утворилася фірма в 1954 році і моментально зайняла мало не основну нішу на європейському ринку з виробництва мікрофонів для конференцій. Спочатку це були стандартні мікрофони для проведення різних слухань, засідань і т.д. Але згодом вони удосконалювалися в повноцінну апаратуру - надійні та багатофункціональні.
 
Зараз асортимент бренду надзвичайно широкий. Напрямок в створенні сучасних конференц-систем - не єдина прерогатива даної компанії. Бренд DIS займається виробництвом і іншої техніки. Так під ім'ям бренду вийшли сучасні системи для синхронного перекладу, системи розподілу мов по безлічі каналів, інноваційні системи для голосування електронним способом.

Особливості асортименту DIS в інтернет-магазині LuxPRO

Продукція даного бренду - це інновації, якість, але в той же час доступна для українців ціна. У нашому каталозі ви знайдете передові конференц-системи, ось кілька особливостей такої апаратури:
 
• багатофункціональні системи дозволяють об'єднувати в групи різне мікрофонний обладнання, підключати і налаштовувати синхронний переклад;
• сучасні системи можуть управлятися за допомогою гаджетів (наприклад, за допомогою iPad);
• в системах встановлена ​​технологія DCS - LAN, з її допомогою можна легко і комфортно передавати дані;
• в пропонованих моделях можна вибрати різні режими роботи;
• активувати мікрофони можна за допомогою вашого голосу.
 
Купити продукцію DIS кожен українець може в нашому інтернет-магазині. У нас ви знайдете вигідні умови по доставці продукції і по її оплаті. По кожній конференц-системі ви можете проконсультуватися з нашими фахівцями - за можливостями і функціями конкретної моделі.
Оборудования для аудиоконференций DIS с доставкой по Украине: Киев, Харьков, Одесса, Днепропетровск, Запорожье, Львов, Кривой Рог, Николаев, Мариуполь, Винница, Херсон, Полтава, Чернигов, Черкассы, Житомир, Сумы, Хмельницкий, Черновцы, Ровно, Днепродзержинск, Кировоград, Ивано-Франковск, Кременчуг, Тернополь, Луцк, Белая Церковь, Краматорск, Мелитополь, Никополь, Новоград-Волынский, Ужгород, Славянск, Бердянск, Павлоград, Северодонецк, Лисичанск, Каменец-Подольский, Бровары, Борисполь, Буковель, Ильичевск, Шацк, Шешоры, Щелкино, Васильков, Канев, Яремче, Здолбунов, Ирпень, Буча, Боярка, Конотоп, Фастов, Миргород, Могилев-Подольский, Новая Каховка, Мукачево, Орджоникидзе, Нововолынск, Новомосковск, Обухов, Прилуки, Нежин, Умань