Комплект з ІК-приймача з кабелем і внутрішнього кабелю для його підключення C-IRR/HDR4F-KIT
 • Комплект з ІК-приймача з кабелем і внутрішнього кабелю для його підключення C-IRR/HDR4F-KIT

  • 2 597грн
  • Kramer
  120095
  • Опис товару
   Комплект из ИК-приемника с кабелем и внутреннего кабеля для его подключения C-IRR/HDR4F-KIT
  • Доставка

   Ми проводимо доставку товарів в будь-який регіон України перевізниками: Нова пошта, Інтайм, Автолюкс а також здійснюємо кур'єрську доставку замовленого Вами обладнання. Перед тим як провести замовлення, обговоріть всі питання пов'язані: з термінами доставками, видом доставки і оплатою за доставку з менеджером компанії, який приймає Ваше замовлення. Доставка і відправка товарів на суму до 300 грн здійснюється по 100% передоплаті. Безкоштовна доставка здійснюється при замовленні товарів понад 5000 грн. - В режимі склад-склад перевізниками: Інтайм, Нова пошта, Автолюкс а також при замовленні та доставці по м.Києву. При замовленні товару зі знижкою і за програмою лояльності - доставка платна!

  • Гарантія
   Сервісний центр LuxSERVICE структурний підрозділ компанії LuxPRO здійснює ремонт і обслуговування різноманітних категорій техніки, представленої в асортименті компанії. Виписуючи гарантійний талон на проданий товар, ми беремо на себе гарантійні зобов'язання, при цьому ремонт може проводитися не тільки на базі нашого сервісного центру Lux SERVICE але і сервісних центрів інших компаній обслуговуючих той чи інший бренд. Ми дуже цінуємо наших клієнтів і намагаємося створити комфортні услoвія для покупки і обслуговування наших товарів. Для нас ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ - запорука тривалої співпраці і нашого успіху в роботі з клієнтами.
  • Оплата
   Наша компанія пропонує здійснити оплату за замовлений товар або проведену послугу у вигляді готівкового розрахунку в офісі компанії, на підставі виписаної менеджером компанії рахунки-фактури, а також при кур'єрській доставці (безпосередньо кур'єру під час отримання замовлення), безготівкового розрахунку за рахунком (для платників ПДВ і фіз. осіб), в системі Приват24 (privat24.ua - ПриватБанк), шляхом післяплати (при відправці замовлень по Україні), купівлею в кредит через ОТР банк і кредит Маркет, оплатою картою Visa / MasterCard через термінал або Liqpay.com, оплатою WebMoney (універсальна система оплати ONLINE).
  • Програма лояльності
   Кожен клієнт при замовленні товару в інтернет-магазині LuxPRO отримує знижку на придбане обладнання від 5% до 15% з першої ж покупки. При замовленні товару: на суму від 100 грн. до 25 000 грн. - Надається 5% знижки (Срібна Карта), на суму від 25 000 грн. до 50 000 грн. - Надається 10% знижки (Золота Карта) і на суму понад 50 000 грн. - Надається 15% знижки (Платинова Карта). В подальшому Ваша знижка зберігається. Для оформлення постійної знижки в 5% Вам необхідно всього лише зробити вхід в один клік зайшовши через будь-яку соціальну кнопку на якій ви авторизовані або провести реєстрацію на сайті. Для отримання знижки в 10% і 15% проведіть реєстрацію і свяжітіесь з менеджером компанії. Детальніше про Програму Лояльності
 • Комплект из ИК-приемника с кабелем и внутреннего кабеля для его подключения  C-IRR/HDR4F-KIT - 15,2 м

  C-IRR/HDR4F-KIT - комплект приемника ИК сигналов для установки в приборы Kramer. Комплект представляет собой кабель, соединяющий ИК приемник на плате цепи и внешний ИК приемник. После подключения устройством Kramer можно управлять дистанционно (расстояние до 15 м, соответственно длине кабеля ИК приемника - в комплекте). Это расстояние можно увеличить до 60 метров с помощью четрыех 15-метровых кабелей Kramer C-AS35M/AS35F-50.
   
  Особенности:
   
  • Внутренний кабель, соединяющий внешний инфракрасный приемник со входом сигнала управления на плате, плюс ИК-приемник;
  • Внутренний кабель устанавливается в прибор, поддерживающий установку такого комплекта (эта возможность должна быть описана в руководстве на данный прибор);
  • Установка требует снятия крышки прибора, рекомендуется производить ее в авторизованном сервисном центре или у дилера;
  • После установки встроенный ИК-датчик прибора отключается, работает только данный внешний ИК-приемник;
  • Длина кабеля - 15,2 м (50 фт).

  Характеристики:

  • Разъемы - 3,5 мм mini jack (вилка), 4-конт. клеммный блок;
  • Дистанция передачи сигнала - до 60 м.
 • Какую выбрать радиосистему и на что нужно обратить внимание?
  Какую выбрать радиосистему и на что нужно обратить внимание?

  Мир каждый день развивается и все больше становится новых моделей радиосистем с разными характеристиками. Для того чтобы правильно выбрать радиосистему необходимо понимать для каких целей она будет использоваться  и насколько качественный Вам необходимый звук. В ассортименте нашей компании достаточно большой выбор радиосистем разного применения и Вы сможете найти именно ту систему, которая Вам необходима для решения конкретных задач. Данная статья поможет Вам в этом выборе.