• Контролер DDJ-T1

  • Нема в продажі
  • Pioneer
  100233
  • Опис товару
   Контроллер DDJ-T1
  • Доставка

   Ми проводимо доставку товарів в будь-який регіон України перевізниками: Нова пошта, Інтайм, Автолюкс а також здійснюємо кур'єрську доставку замовленого Вами обладнання. Перед тим як провести замовлення, обговоріть всі питання пов'язані: з термінами доставками, видом доставки і оплатою за доставку з менеджером компанії, який приймає Ваше замовлення. Доставка і відправка товарів на суму до 300 грн здійснюється по 100% передоплаті. Безкоштовна доставка здійснюється при замовленні товарів понад 5000 грн. - В режимі склад-склад перевізниками: Інтайм, Нова пошта, Автолюкс а також при замовленні та доставці по м.Києву. При замовленні товару зі знижкою і за програмою лояльності - доставка платна!

  • Гарантія
   Сервісний центр LuxSERVICE структурний підрозділ компанії LuxPRO здійснює ремонт і обслуговування різноманітних категорій техніки, представленої в асортименті компанії. Виписуючи гарантійний талон на проданий товар, ми беремо на себе гарантійні зобов'язання, при цьому ремонт може проводитися не тільки на базі нашого сервісного центру Lux SERVICE але і сервісних центрів інших компаній обслуговуючих той чи інший бренд. Ми дуже цінуємо наших клієнтів і намагаємося створити комфортні услoвія для покупки і обслуговування наших товарів. Для нас ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ - запорука тривалої співпраці і нашого успіху в роботі з клієнтами.
  • Оплата
   Наша компанія пропонує здійснити оплату за замовлений товар або проведену послугу у вигляді готівкового розрахунку в офісі компанії, на підставі виписаної менеджером компанії рахунки-фактури, а також при кур'єрській доставці (безпосередньо кур'єру під час отримання замовлення), безготівкового розрахунку за рахунком (для платників ПДВ і фіз. осіб), в системі Приват24 (privat24.ua - ПриватБанк), шляхом післяплати (при відправці замовлень по Україні), купівлею в кредит через ОТР банк і кредит Маркет, оплатою картою Visa / MasterCard через термінал або Liqpay.com, оплатою WebMoney (універсальна система оплати ONLINE).
  • Програма лояльності
   Кожен клієнт при замовленні товару в інтернет-магазині LuxPRO отримує знижку на придбане обладнання від 5% до 15% з першої ж покупки. При замовленні товару: на суму від 100 грн. до 25 000 грн. - Надається 5% знижки (Срібна Карта), на суму від 25 000 грн. до 50 000 грн. - Надається 10% знижки (Золота Карта) і на суму понад 50 000 грн. - Надається 15% знижки (Платинова Карта). В подальшому Ваша знижка зберігається. Для оформлення постійної знижки в 5% Вам необхідно всього лише зробити вхід в один клік зайшовши через будь-яку соціальну кнопку на якій ви авторизовані або провести реєстрацію на сайті. Для отримання знижки в 10% і 15% проведіть реєстрацію і свяжітіесь з менеджером компанії. Детальніше про Програму Лояльності
 • Контроллер DDJ-T1


  Имея в комплекте программу TRAKTOR PIONEER DDJ-T1 EDITION, DDJ-T1 позволяет управлять всеми популярными функциями TRAKTOR без необходимости апгрейда имеющегося ПО. Управление четырьмя деками, шестью эффектами и возможность записи помогут диджею полностью раскрыть свой потенциал, не прибегая к покупке новой версии программы.
   
  DDJ-T1 dj контроллер pioneer сочетает в себе знакомую многим программу TRAKTOR с интуитивностью и качеством Pioneer.
   
  Спроектирован специально для работы с программой TRAKTOR PIONEER DDJ-T1.
   
  Контроллер поставляется с программой TRAKTOR PIONEER DDJ-T1, которая обладает всеми популярными функциями ПО TRAKTOR, многих из которых нет в версии TRAKTOR LE. Это, например, управление четырьмя деками, шесть эффектов, возможность записи, квантайз и фейдерстарт.
  Расположение органов управления DDJ-T1 и интерфейса ПО TRAKTOR DJ являются зеркальными.
   
  Пользователям TRAKTOR не нужно привыкать к новому расположению ручек. Расположение их на контроллере полностью соответствует программному интерфейсу. Кроме того, у контроллера есть джоги диаметром 115 мм, функция needle search и возможность четырехканального микширования с функцией синхронизации темпа.
  Pioneer DDJ-T1 - Уникальная конструкция для интеграции ноутбука.
   
  Пространство под контроллером позволяет помещать туда клавиатуру ноутбука, пряча коммутацию и оставляя видимым лишь дисплей.
  Профессиональный высококлассный звук.
   
  DDJ-Т1 имеет оптимизированный звуковой тракт, на мастер выходе аналогичный остальному профессиональному оборудованию Pioneer и выгодно отличающий DDJ-Е1 от конкурентов. Кроме того, звуковой тракт адаптирован к специфике TRAKTOR, что дает максимально высокое качество звука.
  Коммутация Plug and Play.
   
  Все ручки и кнопки DDJ-Т1 уже назначены на соответствующие функции программы, что позволяет диджею сразу же приступить к работе. Сам контроллер может быть запитан от USB порта компьютера.
  Прочее:
   
  Функция “P-LOCK Fader Cap”, предотвращающая внесение негативных последствий из-за случайного сдвига кроссфейдер а или фейдеров.
  Встроенная аудио карта.
   

  Характеристики: 

   
  • ПО в комплекте: TRAKTOR PIONEER DDJ-T1 EDITION;
  • Входы: MIC x 1 (1/4 inch PHONE) AUX x 1 (RCA);
  • Выходы: MASTER OUT x 2 (1/4 inch PHONE x 1, RCA x 1) HEADPHONE MONITOR OUT x 2 (front 1/4 inch PHONE, Mini Pin);%
  • Прочие коннекторы: USB B x 1;
  • Частотный диапазон: 20 - 20000 Гц;
  • Гармонические искажения: 0.005% или менее;
  • Сетевой адаптер: Вход 220-240В, выход 5 В DC (в комплекте);
  • Размеры: 680 x 95.2 x 317.7 мм;
  • Вес: 4.9 кг.

  Некоторые функции имеют ограничения, которые зависят от компьютера. В некоторых случаях необходимо применение сетевого адаптера.