• Підсилювач A-S1100 Silver/Piano Black

  • 59 472грн
  • В наявності
  • Yamaha
  202847
  • Опис товару

   Симетричний підсилювач потужності з «плаваючими» джерелами живлення і польовими МОП-транзисторами. Однотактний підсилювач особливої конструкції для всіх типів джерел аудіосигналу. Повністю дискретна конфігурація каскадів для потужного відтворення високих нот. На 100% нізкоімпедансная конструкція забезпечує потужну віддачу на нижніх частотах з надзвичайно високою динамікою і енергетикою.

   Увага! На даний товар програма лояльності не поширюється. 

  • Доставка

   Ми проводимо доставку товарів в будь-який регіон України перевізниками: Нова пошта, Інтайм, Автолюкс а також здійснюємо кур'єрську доставку замовленого Вами обладнання. Перед тим як провести замовлення, обговоріть всі питання пов'язані: з термінами доставками, видом доставки і оплатою за доставку з менеджером компанії, який приймає Ваше замовлення. Доставка і відправка товарів на суму до 300 грн здійснюється по 100% передоплаті. Безкоштовна доставка здійснюється при замовленні товарів понад 5000 грн. - В режимі склад-склад перевізниками: Інтайм, Нова пошта, Автолюкс а також при замовленні та доставці по м.Києву. При замовленні товару зі знижкою і за програмою лояльності - доставка платна!

  • Гарантія
   Сервісний центр LuxSERVICE структурний підрозділ компанії LuxPRO™ здійснює ремонт і обслуговування різноманітних категорій техніки, представленої в асортименті компанії. Виписуючи гарантійний талон на проданий товар, ми беремо на себе гарантійні зобов'язання, при цьому ремонт може проводитися не тільки на базі нашого сервісного центру LuxSERVICE але і сервісних центрів інших компаній обслуговуючих той чи інший бренд. Купуючи товари в LuxPRO, Ви можете протягом 14 днів з моменту покупки відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», обміняти або повернути їх, за умови виконання всіх норм передбачених Законом. Вашій увазі пропонуються: УМОВИ ОБМІНУ І ПОВЕРНЕННЯ.
  • Оплата
   Наша компанія пропонує здійснити оплату за замовлений товар або проведену послугу у вигляді готівкового розрахунку в офісі компанії, на підставі виписаної менеджером компанії рахунки-фактури, а також при кур'єрській доставці (безпосередньо кур'єру під час отримання замовлення), безготівкового розрахунку за рахунком (для платників ПДВ і фіз. осіб), в системі Приват24 (privat24.ua - ПриватБанк), шляхом післяплати (при відправці замовлень по Україні), купівлею в кредит через ОТР банк і кредит Маркет, оплатою картою Visa / MasterCard.
  • Програма лояльності
   Кожен клієнт при замовленні товару в інтернет-магазині LuxPRO™ отримує знижку на придбане обладнання з першої ж покупки. При замовленні товару: на суму від 100 грн. до 25 000 грн. - Надається 5% знижки (Срібна Карта), на суму від 25 000 грн. до 50 000 грн. - Надається 10% знижки (Золота Карта) і на суму понад 50 000 грн. - Надається 15% знижки (Платинова Карта). В подальшому Ваша знижка зберігається. Для оформлення постійної знижки в 5% Вам необхідно всього лише зробити вхід в один клік зайшовши через будь-яку соціальну кнопку на якій ви авторизовані або провести реєстрацію на сайті. Для отримання знижки в 10% і 15% проведіть реєстрацію і зв'яжіться з менеджером компанії. Детальніше про Програму Лояльності
  • Написати відгук
 • Підсилювач інтегральний A-S1100 Silver / Piano Black Yamaha

  Симетричний підсилювач потужності з «плаваючими» джерелами живлення і польовими МОП-транзисторами

  В якості базового рішення схеми підсилювача використана розроблена фахівцями Yamaha унікальна технологія симетричного посилення потужності з «плаваючими» джерелами живлення. Застосування вихідних ланок з тієї ж полярністю на позитивної та негативної сторони вихідного каскаду в поєднанні з повним поділом схеми ООС (негативного зворотного зв'язку) і джерела живлення в цілому на чотири позитивних і негативних сторони лівого і правого каналів забезпечує повністю симетричний двотактний режим роботи вихідного каскаду , а повністю «плаваюча» схема посилення потужності по відношенню до заземлення усуває будь-який негативний вплив малих коливань напруги або перешкод на «земляно »Шині. Крім того, вихідні ланки складаються з польових МОП-транзисторів, що забезпечують теплий і природний характер звучання. Використання таких транзисторів, що мають на позитивної та негативної сторони ту ж полярність, робить повністю симетричну конструкцію ще більш досконалою, виключаючи відхилення якості звучання через різної полярності. Це одна з головних відмінних рис симетричного підсилювача потужності з «плаваючими» джерелами живлення, що забезпечує чудову відношення сигнал / шум і звукове поле з гранично точною локалізацією складових.

   

  Однотактний підсилювач особливої ​​конструкції для всіх типів джерел аудіосигналу

  Цей пристрій, що представляє собою однотактний підсилювач особливої ​​конструкції, забезпечує чудову посилення обох напівхвиль аналогового звукового сигналу від джерел всіх типів (CD-програвачів, цифро-аналогових перетворювачів та ін.) Завдяки ретельній точного налаштування для отримання оптимальної якості звучання. Повністю реалізуючи можливості однотактного посилення, A-S1100 очевидним чином розкриває внутрішній потенціал використовуваних аудіокомпонентів, в тому числі виготовлених іншими виробниками

  Повністю дискретна конфігурація каскадів для потужного відтворення високих нот

  У цьому підсилювачі застосована повністю дискретна конфігурація всіх каскадів звукопідсилення з використанням тільки ретельно відібраних високоточних комплектуючих від входу до виходу. (Реалізується при обході ланцюгів регуляторів тембру.) Швидкість наростання аудіосигналу збільшена для забезпечення більш швидкої і потужної реакції на високі музичні ноти. Крім того, ланцюга регулювання тембру можна відключити для активування повністю дискретної конфігурації, що обходить інтегральну схему операційного підсилювача, просто встановивши регулятори тембру нижніх і верхніх частот в центральні положення.

  На 100% нізкоімпедансная конструкція забезпечує потужну віддачу на нижніх частотах з надзвичайно високою динамікою і енергетикою

  Завдяки посиленню пропускної здатності потужнострумової лінії (поперечний переріз сердечника кабелю збільшено приблизно до 60% відповідної площі у A-S1000) і застосування на 100% нізкоімпедансних схем, включаючи провідні з'єднання головних точок заземлення з гвинтовими зажимами, A-S1100 надзвичайно ефективно пускає в хід гучномовці акустичних систем - коефіцієнт демпфірування перевищує 250 (8 Ом, 1 кГц). У поєднанні з потужним трансформатором джерел живлення, оснащеним EI-сердечником, дана конструкція забезпечує енергійне і хвилююче відтворення баса.

  Виключно якісний електронний регулятор гучності, що оптимізує звучання

  Використаний нами високоякісний цифровий регулятор гучності, спеціально розроблений компанією New Japan Radio Co., Ltd., містить многозвенную ланцюжок резисторів, що знімає уповільнення наростання вихідної напруги і «фарбування» звуку, який в результаті стає чистішим, і забезпечує чудовий, надзвичайно швидкий відгук на різкі зміни гучності користувачем і її мимовільні короткочасні перепади. Крім того, регулятори тембру працюють з потрійного паралельного методу, що зводить до мінімуму то негативний вплив на якість звучання, яке спостерігається при використанні регуляторів прямолінійного типу. Також слід зазначити, що низькочастотна, високочастотна і загальна схеми мають просту конструкцію, в якій відсутній ООС підсилювача, а чіп-резистори просто збудовані в пряму лінію, за рахунок чого забезпечуються виключно чисте відтворення звуку навіть при залученні регуляторів тембру і чудовий відгук на короткострокові перепади рівня аудіосигналу. При використанні обходу регуляторів тембру реалізується пряма передача сигналу тільки від схеми регулювання гучності на буферний каскад дискретної конфігурації.

  Потужний блок живлення забезпечує енергійний і динамічний звук з малим часом реакції

  В A-S1100 застосовується оригінальний трансформатор з EI-сердечником, ретельно доопрацьований для оптимальної сумісності з шасі. Комбінація з чотирьох блокових конденсаторів великої ємності в вуглецевої оболонці забезпечує енергійне звучання навіть при високій гучності, досяжне тільки при використанні A-S1100. Крім того, оскільки керуючий підсилювач і система управління оснащені дванадцятьма локальними регуляторами шунтового типу, що запобігають порушення функціонування через коливання сили струму, досягається чистий і стабільна подача харчування. Трансформатор змонтований на шасі з використанням латунної підкладки, що обмежує внутрішню вібрацію, що приводить до появи перешкод.

  Симетричне конструктивне виконання для ідеального відтворення стереозвуку

  Конструкція з ліво-правої симетрією, в якій джерело живлення розташований в центрі, а блоки підсилювача потужності - з боків, забезпечує більший поділ лівого і правого каналів, необхідне для підвищення якості стереофонічного відтворення до необхідного рівня, і ідеальну вагову баланс. Завдяки ж точно вирівняною центральної рами, що зв'язує між собою передню і задню частини корпусу, і спеціально розробленим металевих опор (на вибір є шипи і підкладки) A-S1100 володіє чудовою механічною жорсткістю і стійкістю установки, кардинально зменшують вплив зовнішніх вібрацій на якість звучання.

  Дискретна схема посилення для програвача грамплатівок

  Схема посилення для програвача грамплатівок складається з попереднього підсилювача типу MC і підсилювача частотного коректора, кожен з яких має дискретну конфігурацію, завдяки чому досягається насичене звучання з вираженою музикальністю при відтворенні вінілових пластинок програвачами з головками звукознімача обох типів - MC (з рухомою котушкою) і MM (з рухомим магнітом).

  Індикатори рівня візуально відображають динаміку музики

  У центрі передньої панелі є індикатори рівня сигналу, що дозволяють отримувати від музики і візуальне задоволення при спостереженні за швидкими і витонченими рухами стрілок. Віконце індикаторів, злегка підсвічуються зсередини світлодіодами, створює приємне тепле відчуття світла лампи. Індикатори можна відповідно до власних вподобань перемикати між відображенням середніх і пікових значень гучності. Ідеально плоске віконце індикаторів підігнано до панелі з високою точністю, без зазорів - це робить зовнішній вигляд апарата ще більш елегантним.

  Елегантний дизайн з розкішними панелями з натуральної деревини

  Витонченість дизайну і конструктивного виконання A-S1100 відображає прихильність Yamaha витонченості і високій майстерності виготовлення, коріння якої унікальним чином простежуються в давньої історії компанії як одного з виробників музичних інструментів світового класу. Металева передня панель і дерев'яні бічні панелі естетично з'єднані між собою шляхом майстерного використання передових технологій обробки і зчленування різних матеріалів. Перемикачі та регулятори являють собою механічно оброблені алюмінієві ручки з вираженою текстурою обробки, завдяки якій до них приємно торкатися.

  Оригінальні клеми для акустичних систем поєднують в собі простоту використання, привабливість і якість звучання

  Наша скрупульозна одержимість якістю знаходить втілення і в клемах для акустичних систем, які є останнім і надзвичайно важливою ланкою аудіоцепочкі. Гвинтові з'єднання, ручки власної розробки і найчистіша латунь забезпечують надійний контакт без зменшення якості звучання. Спрофільовані під форму людських пальців, ручки не тільки прекрасно виглядають: вони легко обертаються і щільно затягуються з мінімальним зусиллям. Допускається і під'єднання штекерів типу «банан».

  * Клеми для акустичних систем, сумісні зі штекерами типу «банан», доступні тільки в певних регіонах.

  Простий пульт дистанційного керування з чудовою текстурою

  Доданий пульт дистанційного керування витриманий в тому ж стилі і дизайні, що і алюмінієва передня панель підсилювача: просте для розуміння розташування кнопок і розкішна металева текстура. Пульт можна використовувати як для регулювання гучності і перемикання джерел вхідного сигналу на A-S1100, так і для управління проігривателем- «компаньйоном» CD-S2100.

  Характеристики:

  • хв. потужність (4 Ом, 1 кГц, 0,7% КНІ, для Європи) - 160 Вт + 160 Вт;
  • висока динамічна потужність / канал (8/6/4/2 Ом) - 105/135/190/220 Вт;
  • коефіцієнт демпфірування - 250;
  • діапазон відтворюваних частот - 5 Гц -100 кГц (+0 дБ / -3 дБ);
  • відхилення від кривої RIAA - 20 Гц-20 кГц +/- 0.5 дБ;
  • коефіцієнт нелінійних спотворень (від CD до виходу на колонки, 20 Гц - 20 кГц, CD) - 0.025%;
  • відношення сигнал / шум (CD) - 100 дБ (рівень сигналу: 200 мВ);
  • вхідна чутливість (CD) - 200мВ / 47к Ом;
  • габарити (ШхВхГ) - 435 x 157 x 463 мм;
  • маса - 23.3 кг;
  • колір / обробка - сріблястий / Piano Black.
Рейтинг потужності: 201-300 Вт
Опір: От 2-8 Ом
Клас підсилювача: Інтегральний стереопідсилювач ?
 • Огляд підсилювачів потужності звуку
  28.12.2017
  Огляд підсилювачів потужності звуку

  Підсилювачі потужності купити найкраще в LuxPRO! Чому запитаєте ви? Постараємося відповісти на це питання. У нашому розділі звукове обладнання зібрано все необхідне обладнання, яке використовується музикантами і любителями якісного звуку. Неможливо відтворити звук не маючи джерела звуку і апарату його транслює. В якості звукового посилення використовуються - підсилювачі потужності, які мають 2 види монтажу, вбудовані в акустичні системи підсилювачі потужності і окремо монтовані, як правило в річок разом з пасивними акустичними системами.

 • Як правильно підібрати підсилювач звуку до акустичної системи?
  15.02.2017
  Як правильно підібрати підсилювач звуку до акустичної системи?

  У наш час - світу електроніки та наноелектроніки кожна людина кожен день стикається зі звуковим обладнання (наприклад, можна взяти телефон або комп'ютер з якого ми всі слухаємо музику і дивимося фільми). І для того щоб ми могли якісно і комфортно слухати музику з даних пристроїв (і не тільки) нам необхідний підсилювач звукової частоти і акустична система. Тому як правильно вибрати підсилювач і присвячуватиметься наша тема. 

  Порада! Незважаючи на рівень ваших знань, довірте підбір звукопідсилювального обладнання професіоналам, ми не тільки це зробимо абсолютно безкоштовно а й розповімо тонкощам тієї чи іншої системи в експлуатації.

 • Що таке трансляційний передпідсилювач і як його підключити?
  02.12.2016
   Що таке трансляційний передпідсилювач і як його підключити?

  Багато користувачів скептично ставляться до такого пристрою, як трансляційний передпідсилювач потужності. Їх скептицизм полягає в основному «комерційному» питанні - навіщо купувати і витрачати гроші на додатковий підсилювач, якщо багато сучасних систем вже оснащені подібними елементами. Що таке трансляційний підсилювач потужності, що представляє собою попередній підсилювач, яким способом вони можуть співіснувати разом - всі ці питання ми спробуємо висвітлити в нашому невеликому огляді.