Sky Sound

Південнокорейський ринок відрізняється насиченістю інноваційними розробками в усіх сферах електроніки. Акустичне обладнання не виняток. У нашому інтернет-магазині акустика з Південної Кореї представлена ​​брендом Sky Sound - надійним виробником систем і устаткування для використання в професійних цілях.

Основна філософія діяльності бренду Sky Sound на світовому ринку

Країна-виробник апаратури акустичного призначення - Південна Корея, саме там розташовані всі головні офіси і виробничі фабрики. Компанія досить молода, з 2001 року працює на теренах азіатського ринку і за його межами - в Європі і Америці. За п'ятнадцять років своєї діяльності невелика компанія перетворилася на справжній концерн. Продукція фірми орієнтована на обладнання акустичними системами громадських приміщень, а також дає можливість професійним ді-джеям і музикантам випробувати інноваційні рішення в сфері звукового якості.
 
На сьогоднішній день продукція фірми Sky Sound поширюється на більш ніж п'ятдесят світових ринків - в країнах різних континентів. Основний філософський запал бренду - це тісна співпраця з партнерами, обмін інформацією та інноваційними розробками. Також компанія приділяє особливу увагу моніторингу самого ринку, а точніше потреб кінцевого користувача акустикою.
Надалі компанія планує розширюватися за науково-дослідному напрямку, щоб випускати не тільки якісну, але і інноваційну продукцію.

Асортимент продукції Sky Sound в інтернет-магазині LuxPRO

Інтернет-магазин LuxPRO представляє в повному обсязі асортимент акустичних товарів від південнокорейського бренду. Основні товарні категорії виглядають наступним чином:
• системи оповіщення - врізна і настінна акустика, універсально використовувана в системі фонового озвучування і оповіщення, установках сигналізаційного призначення;
• конференціональние мікрофони - компактні і надійні моделі для проведення прес-конференцій, радіо- і телепередач;
• трансляційні підсилювачі - максимально працездатний обладнання, яке посилює трансляційні сигнали до необхідного рівня;
• джерела фонового звуку в компактних моделях з максимальною функціональністю і надійністю.
 
Купити обладнання Sky Sound в інтернет-магазині LuxPRO можна за вигідними цінами і з постійно діючою доставкою по Україні.