ETC

 

Фірма ETC і її основні напрямки діяльності

Історія бренду налічує шістнадцять років успішної роботи на європейському ринку. За цей час невелике підприємство розвинулося в великого постачальника високоякісної світлотехніки. ETC на українському ринку - це надійність, підтверджена багатьма фахівцями та інженерами такого роду обладнання.

Новітні виробничі підприємства оснащені інноваційним обладнанням, яке дозволяє виконувати навіть найскладніші операції з виробництва прожекторів та іншої освітлювальної апаратури. Команда професійних інженерів постійно шукає нові і нестандартні рішення, які задовольнили б навіть самого скептично налаштованого клієнта.

Бренд ETC - це близько семисот квадратних метрів виробничих мощей і офісів. З компанією співпрацюють найвідоміші концерни України і країн СНД. Покупцеві гарантовано справжню європейську якість, причому ціна такої якості завжди знаходиться на приємному і демократичному рівні.

Асортимент освітлювальної техніки ETC в інтернет-магазині LuxPRO

Інтернет-магазин LuxPRO представляє широкий модельний ряд прожекторів, а також додаткового обладнання для простоти управління системами освітлення. Основні товарні категорії представлені в наступних позиціях:

• світлодіодні прожектори установки на театральних майданчиках, в клубах і інших приміщеннях, де вимагає надійне освітлення для створення світлових ефектів;

• театральні прожектори, виготовлені з усіма нюансами установки і функціонування такого роду обладнання;

• DMX контролери для зручного управління освітлювальними системами;

• стандартні моделі диммеров і контролерів - компактні пристрої, що дозволяють легко підключати і управляти світлотехнікою.

В інтернет-магазині LuxPRO конкретну модель обладнання ETC можна купити з можливістю максимально швидкої доставки в будь-який український регіон. Ми також гарантуємо вам повне збереження товару до моменту прибуття в пункт видачі або кур'єром в ваш будинок. Оплатити товар ви можете будь-яким зручним способом - готівковим або безготівковим розрахунком.