STAGG

 

Компанія Stagg: розвиток на світовому ринку

Країна-виробник брендових музичних товарів - Бельгія. У 1995 році група молодих ентузіастів-музикантів заснували в Бельгії невелику фірму, якій згодом належало розвинутися в потужне виробництво. У Бельгії знаходиться головний офіс бренд, а по всьому світу поширені філії компанії - Італії, США, Швеції та інших країнах. Щоб зробити виробництво більш дешевим, компанія розмістила свої фабрики в Китаї.

Таким чином кінцевий користувач отримує не тільки якісний товар, але і товар за демократичною ціною - в рази менше, ніж від компаній, виробництво яких знаходиться безпосередньо в Європі або Америці. Хоча китайське виробництво нічим не відрізняється за якістю. Жорсткий контроль дає можливість розробляти інноваційні моделі, випускати дійсно працездатний продукт.

Більшою мірою продукція компанії розрахована на новачків в музичній справі. Продукція фірми Stagg - пріоритетний аналог обладнання за низькими цінами. Однією з цікавих спрямувань бренду є виготовлення гітар для лівшів. Виготовлення гітар відбувається з ретельним підбором кращих порід дерев: деки виробляються з вільхи, як грифа виступає клен, а накладки на гриф виробляються з надійного клена.

Асортимент продукції Stagg в інтернет-магазині LuxPRO

У нашому інтернет-магазині представлені основні товари від бельгійського бренду Stagg. Експерти LuxPRO радять новачкам продукцію саме від цієї фірми, так як це може стати хорошим стартом в їх «взаємовідносинах» з музикою і музичними інструментами.

У нашому каталозі представлені наступні товарні категорії:

• бас-гітари в цікавих дизайнах, різноманітність моделей для правшів і лівшів, прекрасно виготовлені конструкції з усім необхідним електронним функціоналом;

• медіатори і фурнітура: якісні аксесуари для гітаристів в широкому модельному різноманітності;

• для більш комфортної гри і репетицій - тюнери та метрономи.

Купити продукцію від Stagg кожен українець може з можливістю швидкої доставки по Україні і комфортною оплати.