KUSTOM

Інтернет-магазин LuxPRO пропонує свій варіант підсилювачів, представлених асортиментом бренду Kustom, якість якого відомо по всьому світу.

Кілька слів про основні аспекти розвитку компанії Kustom

Країна-виробник - США, де розташовані основні виробничі потужності і офісні центри компанії. Фірма веде свій початок від 1966 року, коли були випущені перші моделі підсилювачів за доступними для тодішніх музикантів цінами. Дуже швидко фірма перетворилася з починаючої «контори» в дуже розвинений і популярний бренд.

Це сталося завдяки інноваційному підходу до розробки гітарних підсилювачів. Наприклад, компанія перестала користуватися популярними схемами вакуумного типу, а впроваджувала в свої системи резисторні схеми. Цим пояснювалася надійність обладнання, висока якість звучання.

Протягом вже п'ятдесяти років компанія знала чимало неприємностей - і виробничих, і фінансових. Але постійно знаходила ресурси для свого відродження. І ось зараз фірма надійно стоїть на вершині світового ринку в сфері підсилювального обладнання для гітар. Асортимент компанію досить широкий, де кожному музиканту надається можливість купити конкретну модель підсилювача для його особистих цілей.

Асортимент компанії Kustom в інтернет-магазині LuxPRO

Експерти нашого інтернет-магазину виділяють обладнання даного бренду серед безлічі інших варіантів підсилювачів для гітар. Ця думка підкріплюється думкою багатьох відомих музикантів, що використовують техніку Kustom в своїх турне - Джонні Кеш, Рой Кларк і багато інших.

Основний асортимент товарів в нашому інтернет-магазині:

• комбопідсилювачі для акустики - прекрасні кабінети для гри на акустичних інструментах, що володіють всім необхідним функціоналом для надійної роботи;

• гітарні підсилювачі в різних модельних варіантах, де можна підібрати як професійні моделі, так і моделі для початківців гітаристів;

• пасивна акустика в якості допоміжної техніки для репетицій, концертів та інших заходів;

• педалі і процесори для гітаристів - безліч високоякісних моделей з багатофункціональним арсеналом.