Arion

Бренд Arion користується особливою популярністю в Європі. Ця компанія відома багатьом професіоналам: звукорежисерам і музикантам. Тут поєднується улюблена українцями комбінація - виняткову якість збірки і багатофункціональність плюс доступна ціна на будь-яку модель товару.

Кілька слів про розвиток компанії

Розквіт компанії припав на вісімдесяті роки минулого століття. Саме тоді рок-музика стала основним і потужним напрямом в культурі багатьох країн. З'являлися сотні рок-груп, зростала потреба в обладнанні доступному за ціною і надійному по функціональності. У цьому час на ринок педалей для гітаристів вийшло безліч відомих японських брендів, які пропонували інноваційні моделі. Однак компанія Arion витримала конкуренцію і стала актуальна для більшої частини європейського і світового ринку.

Бренд швидко розвивався, з'являлися нові інноваційні розробки. Все більше знаменитих гітаристів віддавали перевагу педалей від компанії Arion. Тому що фірма розробляла прості в управлінні, але моделі максимальної надійності, які не підводили професіоналів на репетиціях і живих виступах.

Педалі для гітарних ефектів стали на довгі роки основним напрямком, якому віддавали перевагу розробники. За цим напрямком відрізняли серед десятків інших виробників.

Кілька слів про асортимент Arion

Інтернет-магазин LuxPRO - одна з перших в Україні торгових точок, яка запропонувала вітчизняним гітаристам продукцію Arion. Українські гітаристи відразу ж оцінили всю надійність і якість збірки даних моделей. Тому зараз ми пропонуємо кілька основних особливостей і характеристик педалей для гітарних ефектів Arion в нашому каталозі:
• в каталозі кілька модельних різновидів - універсальні педалі для ефектів, моделі для гітар електронних і для бас-гітар окремо;
• педалі з різними ефектами, наприклад з ефектом «фейзер», який здатний додати звучанню вашої електрогітари даний космічне звучання;
• ціна гітарних педалей дуже демократична, причому якість - завжди на вищому рівні.

Крім гітарних педалей в каталозі кожен гітарист зможе знайти і купити якісний тюнер для сцени, а також комфортний портативний підсилювач для гітари. При замовленні будь-якого товару від бренду Arion ви автоматично отримуєте вигідні умови швидкої і своєчасної доставки в будь-яку точку нашої країни.