SUPERLUX

 

Невелика історія успіх і основна діяльність компанії Superlux

Країна-виробник звукового обладнання - Тайвань. У цій країні розташований головний офіс і науково-дослідний центр. Виробничі потужності були перенесені в Китай, так як виробництво в цій країні набагато дешевше. В результаті кінцевий користувач акустикою Superlux отримує якісний товар за демократичною ціною.

На світовому ринку бренд працює близько тридцяти років. За цей час компанія встигла перетворитися з невеликого підприємства на азіатському ринку в великого постачальника аудіотехніки в європейські та американські країни. Граничний контроль якості був оцінений міжнародними організаціями, тому бренд отримав статус надійного виробника - сертифікат ISO 9001.

Сьогодні команда інженерів сконцентрована на дослідженнях потреб користувачів і максимальному впровадженні технологій в розробку інноваційних моделей.

Основні товарні категорії продукції Superlux в інтернет-магазині LuxPRO

Бренд належить до плеяди азіатських компаній, які наші експерти виділяють як одних з найбільш надійних виробників. Представляємо вашій увазі основний асортимент продукції акустичного призначення:

• активна акустика - професійні системи з надійними підсилювачами для використання ді-джеями, звукорежисерами, музикантами, а також просто любителями якісного звуку;

• студійні монітори - надійне обладнання з можливістю створити необхідні умови для якісної звукозапису;

• вокальні мікрофони - обладнання максимально зносостійке, відрізняється максимальною чистотою звучання;

• конференціональние мікрофони - компактні моделі, які є актуальними для проведення конференцій, різних заходів, де необхідно мобільне і зручне обладнання;

• петличні і наголовниє мікрофони для працівників телебачення і радіо - максимально зручні і працездатні моделі.

Устаткування від бренду Superlux можна купити в нашому інтернет-магазині за вигідними цінами і з оперативною доставкою.