M-AUDIO

Основні особливості розвитку компанії M-AUDIO

Країна-виробник бренду - США, однак основні виробничі підприємства розташовуються в Китаї. Це зроблено для того, щоб забезпечити кінцевому користувачеві не лише гарантовану якість, але і низьку ціну. Китайське виробництво набагато дешевше через податкові, фінансових та інших нюансів. Американська компанія постійно спрямовує на китайські фабрики своїх фахівців, які стежать за всіма етапами виробництва.

Саме багатоетапність виробництва є основним козирем даного бренду. Компанія M-AUDIO чітко налагодила виробничий процес, в якому кожна група фахівців відповідає за свій етап. Одна група інженерів розробляє конкретну модель акустичного обладнання, робить повноцінне проектування. Інша група відповідає за саме виробництво. Третя - за найважливіше тестування моделей на виявлення несправностей.

Такий підхід до виробництва дозволяє гарантувати кінцевому користувачеві акустикою надійність і якість кожної моделі.

Асортимент акустичної техніки в інтернет-магазині M-AUDIO

Інтернет-магазин LuxPRO радить кожному українському покупцеві звернути увагу на продукцію бренду M-AUDIO. Наші експерти наполягають на тому, що це одна з найнадійніших компаній, яка пропонує високоякісні моделі звукової техніки.

Основні товарні категорії в нашому каталозі виглядають наступним чином:

• MIDI-клавіатури для професійних ді-джеїв і музикантів з інтуїтивно зрозумілим управлінням, з широкими можливостями створення якісного звуку;

• записуючі студії в широкому модельному різноманітності, де можна знайти дійсно варту модель надійної акустики;

• педалі для гітаристів - надійне обладнання, яке не підведе музиканта на важливому концерті;

• студійні монітори для комфортної роботи на звукозаписної студії - компактне і надійне обладнання з великим терміном експлуатації.

В інтернет-магазині LuxPRO аудіо-техніка від M-AUDIO пропонується з можливістю замовити доставку в будь-яке місто нашої країни.