MARSHALL

 

Компанію Marshall виправдано називають одним з найнадійніших і професійних виробників різних підсилювальних систем для музичного обладнання, зокрема - для електрогітар. Установками від даної фірми користуються багато професійних гітаристи. Протягом декількох десятків років компанія доводила свою спроможність як високотехнологічного виробника аудіо-техніки.

Бренд Marshall: кілька слів про історію успіху

Країна-виробник підсилювальної продукції - Великобританія. У країні родоначальників футболу не меншу роль грала і рок-музика. У 1962 році талановитий інженер і любитель сучасної музики Джим Маршалл вирішив втілити всі свої мрії і виробляти власне підсилююче обладнання для гітаристів та інших музикантів.
 
Відверто кажучи, перший моделі підсилювачів були майже точною копією моделей від іншого відомого бренду Fender. Але незабаром засновник бренду зрозумів, що тільки оригінальними рішеннями можна домогтися серйозного успіху. Після кількох вдалих одиничних моделей підсилювачів компанія випустила цілі серії обладнання. Продукція бренду почала користуватися у тих музикантів, які шукали для свого звучання більш важкі особливості. І сьогодні підсилювачі Marshall користуються успіхом у колективів, що грають метал.
 
Також важливим напрямком в діяльності бренду є випуск зручних і комфортних для використання педалей для гітаристів.

Особливості асортименту техніки від Marshall в інтернет-магазині LuxPRO

Наші експерти також в один голос заявляють про безпрецедентний якості підсилюючих установок даного бренду. Інтернет-магазин LuxPRO підібрав основні моделі обладнання, які представляють собою еталонні системи для гітаристів будь-якого профілю.
 
Кілька особливостей підсилювальної техніки від Marshall:
• всі знають про особливості дизайну підсилювачів - їх строгості і прекрасних формах, в нашому каталозі підібрані ідеальні за своїми естетичними особливостями моделі;
• моделі оснащені зручними перемикачами, ручками для зміни частотних показників і багатьох інших параметрів;
• в моделі підсилювачів від Marshall можна легко підключати мікрофони та інше акустичне обладнання.
 
Купити конкретну модель підсилювача Marshall можна в нашому інтернет-магазині з широкими можливостями - доставки, оплати і вибору.