M-LITE

Кілька слів про історію та розвиток компанії M-LITE

Країна-виробник бренду - Латвія, де розташовуються основні виробничі фабрики і головний офіс. Компанія завоювала авторитет не тільки на Балтійському просторі, але також широко відома в інших Європейських країнах, в Азії та Америці.

Рік заснування фірми M-LITE - 2004. Більш ніж десятирічний досвід дозволив створити команду великих професіоналів, де кожен член колективу відповідає за свою роботу. Така диференціація праці дозволяє досягти великих результатів. Одна команда інженерів проектує конкретну модель світлотехніки, інша її виробляє, третя команда - тестує на наявність несправностей. В результаті кінцевий користувач отримує досконалу модель надійної світлотехніки.

Фірма M-LITE спеціалізується також на виробництві акустичного обладнання, але світлотехніка є основною виробничою спрямованістю бренду. Саме освітлювальні прилади і прожектори завоювали найбільший успіх в європейських та інших світових країнах.

Асортимент світлового обладнання від M-LITE в інтернет-магазині LuxPRO

Фахівці інтернет-магазину LuxPRO серед широкого спектру представлених брендів виділяють саме цю компанію, яка протягом більше десяти років стабільно виробляє надійне світлове обладнання. Основні товарні позиції представлені в наступному вигляді:

• компанія є якісним виробником LED-прожекторів типу «рухомі голови», в каталозі представлені два різновиди - SPOT і WASH;

• в каталозі також представлені пінспоти для дзеркальних куль - надійне обладнання, яке забезпечить яскраве шоу за мінімальні гроші;

• світлодіодні дискотечні ефекти - в компактних моделях, що володіють простотою установки і управління;

• світлодіодні прожектори з можливістю універсального використання в місцях, де потрібне якісне освітлення.

Замовити продукцію від фірми M-LITE можна в нашому інтернет-магазині за приємними цінами і з можливістю доставки в швидкі терміни.