HAMER

 

Невелика історія успіху компанії Hamer

Країна-виробник - США, де протягом декількох десятків років випускалися самі високоякісні музичні товари. Це стосується і електрогітар. Фірма Hamer помітно виділяється серед американської плеяди розробників інструментів для гітаристів, пропонуючи музикантам широкий модельний ряд прекрасних моделей.

Кожна гітара опрацьовується багатьма фахівцями - від дизайнерів до професійних музикантів, кожна деталь обробляється інженерами до ідеального стану. Багато відомих музикантів цінують гітари Hamer саме завдяки такому підходу, коли кожна деталь на місці, кожен елемент конструкції продуманий, а сам інструмент звучить якісно.

Аналогів гітарам Hamer годі й шукати ніде. Компанія приділяє багато уваги ручної роботи, наскільки це взагалі можливо, коли виробництво навколо масове. Але їм це вдається. Кожен музикант отримує оригінальний інструмент - довговічний, в прекрасному стильному дизайні.

Асортимент електрогітар Hamer в інтернет-магазині LuxPRO

Електрогітари Hamer інтернет-магазин LuxPRO представляє в найвідоміших лінійках. Кожен український музикант зможе підібрати надійний інструмент за приємною ціною. Особливості асортименту електрогітар Hamer:

• великий ціновий діапазон: гітару зможе підібрати як новачок в грі на інструменті, так і професійний музикант;

• стильний дизайн: кожна модель виконана в оригінальному дизайні, можна підібрати гітару певного кольору і форми;

• гітари виготовлені з найкращих порід дерев, а струни - з кращих металевих матеріалів;

• електрообладнання, встановлене на гітарах Hamer, відрізняється надійність, зручністю у використанні, а також прекрасними можливостями для створення оригінальної музики.

В інтернет-магазині LuxPRO електрогітари Hamer кожен український музикант зможе замовити з можливість доставки в будь-яке місто нашої країни. Для більш детальної інформації по характеристикам інструментів, за умови оплати і доставки пропонуємо звернути до наших менеджерів - для вас завжди працює послуга «зворотний дзвінок».