SMART

Компанія Smart - провідний виробник дощок інтерактивного призначення. Широкий брендовий асортимент дозволяє вибрати відповідну модель для ралічних цілей - навчальних, для ділових конференцій і презентацій, для будинку і т.д. Гарантія якості обумовлюється відповідністю виробництва всім європейським і міжнародним стандартам.

Брендові інновації та розвиток компанії

Країна-виробник високоякісних дощок інтерактивного типу - Канада і Угорщина. У цих двох країнах розташовуються основні виробничі підприємства. Тут також функціонують офіси і лабораторні центри підприємства.
 
У 1987 команда досвідчених інженерів-ентузіастів зібралася для того, щоб організувати власне виробництво. У цей час інтерактивні дошки були явищем швидше винятковим, що традиційним. Тому в 1991 перша випущена брендом дошка стала справжнім ажіотажем в світі цифрових технологій.
 
Продукція Smart розрахована на багатьох професіоналів у своїй сфері. Наприклад, дуже важливим критерієм, за яким створюються дошки від даного бренду, - це сучасні методи навчання. Тобто розробники компанії Smart намагаються підігнати свої дошки до існуючих стандартів навчання і навіть більш того - створити нові тенденції в освітньому світі.
 
Дошками Smart користуються також і в діловому світі. Практично кожен офіс в Європі і Америці обладнаний дошками даного бренду. Вони зручні і легкі у використанні, мають безліч корисних функцій для нарад, презентацій, розробки нових концептів і т.д.

Асортимент компанії Smart в нашому інтернет-магазині

В інтернет-магазині LuxPRO асортимент дощок інтерактивного призначення представлений в досить широкому спектрі. Ось основні особливості продукції:
• в каталозі є інноваційні професійні моделі, а також моделі більш бюджетного варіанту;
• дозвіл кожної дошки просто уражається з першого користування - багато дошки обладнані екранами з підтримкою FullHD;
• інтерфейси дощок обладнані зручним мультитач;
• на інтерактивних дошках Smart можлива участь відразу декількох користувачів - можна писати, малювати і виконувати необхідні дії разом.
 
Купити продукцію Smart можна в інтернет-магазині LuxPRO - у нас найкращі ціни, приємні знижки і можливість доставки в будь-яке місто.