CRAFT

 

Акустичне обладнання, навіть саме професійне, не може обійтися без допоміжних атрибутів, серед яких різні стійки, кабелі для підключення, річки, пюпітри і багато чого іншого. Компанія Craft пропонує саме такий асортимент, щоб дати можливість забезпечити кожному користувачеві акустикою комфорт і надійність.

Компанія Craft - основні напрямки діяльності

Країна-виробник бренду - Китай, проте це те китайське виробництво, яке завжди відрізнялося надійністю, доступними цінами і широким асортиментом. Фірма Craft позиціонує себе як один з самих надійних виробників додаткових аксесуарів до акустики не тільки на азіатському, але і на європейському і американському ринках.
 
Компанія дуже велику увагу приділяє надійності вироблених конструкцій, які виготовляють за новітніми технологіями на інноваційному обладнанні. Фірма Craft своєму розпорядженні штат грамотних інженерів, які в постійному пошуку нових рішень.
 
Компанія пропонує серію високоякісної продукції за доступними цінами. Налагоджене виробництво, грамотний маркетинг дозволили бренду створити продукцію за найдемократичнішими цінами, але при цьому в гранично якісних модельних варіантах.

Інтернет-магазин LuxPRO і основний асортимент продукції Craft

Ми пропонуємо ознайомитися з асортиментом даного бренду, вибрати і замовити необхідну модель товару. Основні товарні позиції можна представити в наступному вигляді:
 
• акустичні стійки для комфортного розміщення звукового обладнання - максимально надійні, міцні і зносостійкі;
• акустичний кабель, який можна купити в різних модельних варіантах і в будь-якій кількості;
• готові інструментальні кабелі для надійного підключення музичних інструментів і акустичних систем;
• додаткова категорія - стійки для освітлювальних приладів;
• для вокалістів і музичних виконавців - мікрофонні стійки «журавель», пюпютри в максимально якісних конструкціях.
 
Інтернет-магазин LuxPRO пропонує продукцію від бренду Craft за найдоступнішими на українському ринку цінами. Кожен клієнт може замовити доставку конкретної моделі в будь-який український місто, яку ми здійснимо швидко і своєчасно. Якщо у вас виникли питання, наші фахівці завжди на зв'язку - ви можете проконсультувати з будь-якого питання.