Alto Professional

Компанія Alto Professional і основні напрямки діяльності

Країна-виробник пропонованої продукції не повинен викликати сумнівів. Америка завжди була однією з найбільш технологічно розвинених країн, пропонуючи світу інноваційні рішення в області звукового обладнання.

Фірма Alto Professional була заснована спочатку третього тисячоліття - в 2000 році. Команда талановитих інженерів, які стояли біля витоків компанії, запропонували свої варіанти акустичних систем і додаткового звукового обладнання. Виробництво сконцентрувалося на виготовленні якісної і недорогої акустики, яка відрізнялася б своїм вишуканим і стильним дизайном.

Компанія позиціонує себе не як виробник підсилюючих систем, але як бренд, який створюють акустику для безпосереднього живого застосування. Іншими словами, кожен музикант або ді-джей повинен відчувати себе надійно і впевнено, використовуючи продукцію Alto Professional.

Аудіо-техніка бренду налічує велику кількість модельних варіантів, які знаходяться в різних цінових категоріях. Доступну і якісну модель може отримати не тільки професіонал, але і любитель гарного звуку.

Асортимент Alto Professional від інтернет-магазину LuxPRO

Довгі роки займаючись постачанням звукового обладнання на український ринок, наш інтернет-магазин зауважив особливу популярність серед покупців моделей Alto Professional.

Інтернет-магазин LuxPRO пропонує наступні категорії акустичних товарів даного бренду:

• акустичні системи в двох конструктивних варіантах - пасивні і активні моделі;
• акустичні монітори для оформлення студій, для проведення концертних заходів;
• аналогові мікшерні пульти, які відрізняються багатофункціональністю, зручністю в підключенні і використанні;
• еквалайзери для досягнення ідеального звучання і комфортною обробки звуку;
• портативні моделі акустики - для підключення до планшетів, смартфонів і ноутбуків.

В інтернет-магазині LuxPRO можна замовити конкретну модель акустічсекого обладнання з можливістю швидкої і своєчасної доставки.