PRO LUX

 

Діяльність бренду Pro Lux на світовому ринку

Країна-виробник освітлювальної техніки - Китай. Основні виробничі підприємства і офіси розташовані в китайському місті Гуанчжоу. Саме там знаходяться фабрики багатьох відомих брендів - не тільки азіатських, а й компаній з Європи. Це дозволяє значно скоротити витрати на випуск продукції, а кінцевому клієнту надати можливість придбати товар за демократичними цінами.

Продукція бренду відповідає всім загальноприйнятим європейським стандартам - якості та екології. Варто відзначити, що китайський бренд надає клієнтам гарантію на кожну модель купленої продукції - на два роки. Це означає, що протягом двох років експлуатації будь-який вийшов з ладу елемент буде замінений новим.

Інноваційні розробки фірми Pro Lux вже встигли завоювати шанувальників з усього світу. Багато європейські та американські клуби і ресторани, театри і торгові центри обладнуються освітлювальною технікою від китайського виробника.

Кілька позицій асортименту продукції Pro Lux в нашому інтернет-магазині

Інтернет-магазин LuxPRO в повній мірі представляє асортимент продукції китайського бренду в даному каталозі. Пропонуємо ознайомитися з наступними товарними категоріями продукції Pro Lux:

• прожектори типу «рухомі голови» в двох відомих різновидах - прожектори SPOT і WASH;

• лампові стробоскопи - універсальні прожектори, що встановлюються в різних закладах (нічних клубах, на концертах), відрізняються високим терміном експлуатації та простотою монтажу;

• світлодіодні прожектори: прекрасні системи, справляються з будь-якими поставленими завданнями, відрізняються високою потужністю і низьким енергоспоживанням;

• світлодіодні стробоскопи - прекрасний варіант для установки в різних розважальних закладах.

Купити продукцію бренду Pro Lux можна в нашому інтернет-магазині з вигідними умовами доставки. Ми також пропонуємо комфортні умови оплати для кожного українського клієнта - готівковим розрахунком або безготівковими при отриманні товару.