Kenwood

Основні етапи розвитку бренду Kenwood

Фірма була заснована в 1947 році - в непростий післявоєнний час. Країна-виробник Японія тоді тільки почала відроджуватися, однак підприємливі інженери повірили свій успіх і почали розробляти перші акустичні системи на японських островах.

У шістдесятих роках фірма встала на новий етап свого розвитку, відкривши своє представництво в Америці. Американська «дочка» компанії під назвою Kenwood USA стала дуже затребуваною в США. Продукція бренду почала поширюватися з великою швидкістю, багато відомих музикантів і професійні звукорежисери стали віддавати перевагу саме цій техніці за доступність її ціни.

Сьогодні асортимент продукції Kenwood представлений у багатьох світових країнах, виграючи конкуренцію у європейських і американських гігантів. Все це завдяки грамотному побудові виробничого процесу, де за кожен етап виробництва відповідає певна група фахівців. Компанія дуже серйозно ставиться до перевірки обладнання на несправності. Кожна модель тестується в спеціальній лабораторії, а несправності усуваються швидко і оперативно.

Основний асортимент фірми Kenwood в інтернет-магазині LuxPRO

Продукція Kenwood представлена ​​в нашому інтернет-магазині в основних серіях звукового обладнання, яку можна купити за демократичною ціною. Аудіо-техніка відрізняється надійністю, високою якістю кожного впровадженого елемента і багатофункціональністю.

Основні товарні категорії звукової техніки Kenwood:

• вінілові програвачі для використання професіоналами: надійне обладнання, здатне з високою чіткістю звуку відтворювати улюблені композиції на вінілових пластинках;

• джерела фонового звуку для надійної і комфортної роботи музикантам і звукорежисерам: компактні і багатофункціональні моделі;

• портативна акустика для підключення до різних гаджетів і дейвайсам: комфортне використання, легка настройка і приємна ціна.