Музичні інструменти Schilke

Компанія Schilke Music Products, заснована в 1956 році, пропонує одні з самих високоякісних в світі професійних лінійних труб, тромбонів і мундштуків для духових інструментів.

Ренольд Шилько мав сильне бажання грати на мідних інструментах і мундштуках і самостійно створювати їх дизайн. Під час роботи в Чиказької симфонії Ренольд заснував компанію Schilke Music Products. Протягом більш ніж трьох десятиліть Ренольд розробляв інструменти і мундштуки, які не тільки зробили революцію в індустрії духових інструментів, але і до цього дня вважаються кращими і першими в світі професійними музикантами. Багато хто називає інструменти Schilke "перлиною індустрії" за їх красу, а також за високу якість.

Про бренд Schilke

Schilke Music Products займається не тільки збереженням всього, що створив Ренольд О. Шилько, а й створенням нових дизайнів, які будуть надихати майбутніх клієнтів. Нові моделі пропонують різноманітні ігрові характеристики. Всі інструменти виробляються з однаковою увагою до деталей, а висока якість Schilke відоме у всьому світі.
1. Труби
Труба Schilke Music Products вважається світовим лідером в області дизайну труб з високою якістю збірки, відтворюваності і інтонації. Компанія Schilke і сьогодні встановлює стандарти на концертній сцені.
2. Тромбони
У 2004 році Schilke Music починає розробку нової лінії тромбонів. Ручний тромбон Schilke поєднує в собі традиційну майстерність із сучасними технологіями для створення інструменту для музиканта з почуттям індивідуальності.
 
Новітня модель тромбона ST21 з великим діаметром отвору, представлена ​​в 2014 році, пропонує на вибір матеріал дзвіночка, ручний затвор і клапан, включаючи новий роторний клапан, повністю спроектований і побудований компанією Schilke.
 
Це ідеальний вибір у всіх жанрах, включаючи сольні, камерні та оркестрові установки.
 
Тромбони серії Schilke ST22 пропонують велику, резонує звучання з чудовою реакцією і відмінною інтонацією.
 
Тромбон ST30 з малим діаметром отвору, який включає в себе 500 отворів, з можливістю вибору дзвіночка і ручного затвора. Він був розроблений для комерційного / джазового виконавця, який виступає в біг-бенді, комбо, студійної сесії або ріжкової секції.