Музичні інструменти Sankyo

Флейти Sankyo всесвітньо відомі своєю красою тону і рівністю звучання. Заснована кику Хісакура, Хідео Такео і Таичи Оки в 1968 році, торгова марка Sankyo символізує японське слово "Hibiki", яке перекладається як "звук", підкреслюючи його як сутність музики.

 Слово "Sankyo" в перекладі з японської означає "Три звуку", що відображають трикутник, утворений трьома його засновниками, і нематеріальні зв'язку між майстром-музикантом і слухачем.

Кожна флейта Sankyo виготовлена ​​з ретельно відібраних матеріалів і створена майстерними і відданими своїй справі майстрами. На додаток до захоплюючого звуку і дизайну, флейти в усьому світі притягують до досконалості і безпеки механізму. Sankyo відповідає вимогам флейтистів всіх рівнів підготовки завдяки постійним інноваціям.
 
Майстерня Sankyo - це творчий простір, рухоме пристрастю до музики. Для розвитку цього творчого духу компанія розробляє і створює спеціальні проекти, які відрізняються від стандартних моделей.
Проект 2014 року: Бас-флейта Sankyo
Проект "Басова флейта" був захоплюючим для розвитку. Протягом багатьох років бренд мріяв додати басову флейту в лінію, але вона повинна була бути найвищої якості і чудового дизайну, що вимагає часу і самовіддачі. Нова басова флейта має гарний дизайн, зручний функціонал для гравця Срібляста кромка флейти додає колір і насиченість звучання.