Музичні інструменти Gewa

GEWA - провідний виробник музичних інструментів, аксесуарів, обладнання для музикантів. Gewa є багатонаціональною компанією, яка розробила стерлінгову репутацію в якості партнера для професійного бізнесу музичних інструментів, працюючи зі світовими брендами, включаючи Paiste, DW, Ovation, і багато іншого.

Історія бренду

Історія Gewa почалася в 1925 році, коли Георг Вальтер заснував компанію Gewa Music. Головний офіс знаходиться в місті Адорф, Німеччина. Згідно з офіційними даними, в цілому 250 співробітників працюють в компанії Gewa (статус 2010).
 
Устаткування Gewa є ключовим для багатьох музикантів. На даний момент ви можете знайти в цілому 20535 носіїв, тестів і відгуків про продукцію Gewa Music - серед них такі 9032 зображення, 365 різних 360 зум-об'єктів, 179 семплів звуків, 10940 відгуків клієнтів і 19 звітів про тестування з журналів (на декількох мовах).

Лінійка продукції Gewa

Продукція Gewa в наступних категоріях:
 
1. Сумки та чохли для віолончелі,
2. Сумки та чохли для скрипки,
3. Класичні гітари 7/8 розміру,
4. Комплектуючі, меблі.,
5. Укулелелеле з альтернативним дизайном
6. Скрипки 3/4 і 7/8 розміру.
 
Поточним топ-продавцем серед лінійки Gewa є наступний товар Gewa Claves. Ця скрипка Gewa Bio Violincase 4/4 GY MP / SH також дуже популярна серед професійних музикантів. Gewa надає своїм клієнтам гарантії на всі продукти.