Музичні інструменти Bach

Бренд Bach веде свою історію з 1925 року, коли майстер Вінсент Бах представив першу професійну трубу. Сьогодні компанія пропонує повну лінію студентських, проміжних і професійних труб американського виробництва. Кожна труба Bach виготовляється вручну з використанням латуні найвищої якості. Професійні та проміжні моделі труб Вінсента Баха виробляються в Елкхарт, штат Індіана, в той час як повна лінійка студентських труб проводиться в Істлейк, штат Огайо.

Bach - музичні інструменти з багатою історією

Кожна інструмент ручної роботи відрізняється високою міцністю, неперевершеною якістю виконання і фірмовим звучанням, яке вважають за краще професійні музиканти.

Філософія бренду

Bach об'єднав свої унікальні таланти, щоб створити тромбони Баха Страдіварі, найбільш затребувані на сучасному світовому ринку. Кожен тромбон виготовляється вручну, приділяючи особливу увагу точності виготовлення і деталей. Сьогодні тромбони Bach Stradivarius залишаються вибором звуку для найвимогливіших музикантів у всьому світі.
 
Оригінальний дизайн тромбонів Bach можна простежити з серійним номером 1002. Спочатку компанія створювала флугельгорни в трьох конфігураціях: сопрано Eb, меццо-сопрано Bb і контрастно низький Eb. Ці оригінальні конструкції випускалися аж до 1981 року, коли вони були виведені на користь нового сучасного дизайну моделі 183.
 
Сьогодні бренд Bach як і раніше проводить і пропонує популярну модель 183 флугельшорна. Кожен інструмент виготовляється вручну з використанням матеріалів найвищої якості і відрізняється високою міцністю, неперевершеною якістю виконання і фірмовим звучанням.

Історія бренду Bach

1. Вінсент Шротенбах народився у Відні в 1890 році, спочатку він навчався грі на скрипці, але потім переключився на трубу, коли почув її величне звучання.
2. Перша світова війна змусила Вінсента переїхати в Нью-Йорк. Лист відомому диригенту Карлу Макові забезпечило Вінсенту прослуховування і який отримав в результаті місце в Бостонському симфонічному оркестрі. До наступного сезону він став першим трубачем в Метрополітен-опера.
3. У 1918 році, вклавши 300 доларів в верстат з ножним керуванням, Вінсент зайнявся виготовленням мундштуків.
4. Бізнес швидко розвивався, і в 1924 році були випущені перші Bach труби. Музиканти часто називали трубу Баха справжнім "Страдіварі", надихаючи тим самим на назву "Страдіварі Баха". Пізніше Бах додав до своєї лінії тромбони приблизно в 1928 році.
5. Сьогодні ці інструменти продовжують втілювати в собі найвищі стандарти майстерності і дотримуються оригінального дизайну і креслень Вінсента.