Акустичні системи Ohm (Англія)

Бренд Ohm (Англія) в своєму асортименті пропонує професійні акустичні системи для концертних залів у вигляді лінійних масивів, високоякісні інсталяційні рішення активних і пасивних акустичних систем, підсилювачі потужності і процесори до них а також лінійку систем фонового озвучування приміщень, вбудованих і настінних колоночек. Акустичні системи Ohm відрізняють широкий діапазон звучання і непередавемая краса звукового контенту.

Бренд Ohm має історичні корені туманного альбіону - Англію. Бренд не дуже відомий українському ринку але вже має своїх шанувальників в м.Суми, це два нічні клуби - Діалог і BillBow, в яких встановлені дані акустичні системи. На наш погляд акустичні системи Ohm мають чудове і реалістичне звучання, яке перенесе вас в атмосферу улюбленого виконавця і створить реальність присутності поруч, настільки правдоподібно передаються всі нюанси звукового контенту.

Огляд акустичних систем Ohm на виставці Prolight + Sound 2016 Messe Frankfurt

У березні 2016 року представники нашої компанії відвідали виставку Prolight + Sound 2016 & Musikmesse - Messe Frankfurt і за результатами переговорів з представниками компанії Ohm отримали право дистрибувати на український ринок продукцію бренду Ohm.

Кріс Speth, керівник R & D в Ohm, в ході виставки представив у відео огляді новітню серію BR, яка складається з чотирьох моделей, починаючи від 8 дюймової акустичної системи і до 15 дюймової акустичної системи. Також асортимент серії включає в себе два сабвуфера і двох невеликих кабінетів, що пропонують понад широку дисперсію. З відеопрезентацією ви можете ознайомитися перейшовши за посиланням - Анонос серії BR для інсталяцій.

На сьогоднішній день основні вектори розвитку бренду Ohm - це використання передових технологій, серійний випуск надійних акустичних систем і грамотне регулювання цін для конкуренції зі світовими гігантами індустрії звукового обладнання. Аудіо-техніка Ohm користується авторитетом у багатьох музикантів зі світовим ім'ям, акустикою бренду оснащуються відомі в Англії студії звукозапису, церкви, концертні майданчики і нічні клуби.

Інтернет-магазин LuxPRO і основні товарні категорії фірми Ohm

Експерти нашого інтернет-магазину серед безлічі варіантів акустичного обладнання особливо виділяють продукцію Ohm. Вони наполягають на тому, що тільки з товарами даної фірми український користувач отримає одночасно якість звучання, надійність, великий термін експлуатації і демократичну ціну.

Кілька основних товарних категорій обладнання Ohm:

• системи акустики двох основних типів - активні системи і пасивне устаткування;

• монтажна акустика, яка використовується в якості обладнання в системах фонового озвучування і лаунжу;

• підсилювачі потужності і процесори з попередньо встановленими при сетами в них для більшого комфорту підключення і роботи з аудіо-технікою;

• лінійні масиви - надійне обладнання для якісного звучання на концертних майданчиках, великих розважальних закладах.

Кожен український клієнт може купити або замовити техніку компанії Ohm за найнижчими цінами, замовивши при цьому швидку доставку в свій регіон. Ohm - це сильний коктейль з якості, надійності та інновацій, який ось вже не одне десятиліття кружляє голову справжнім любителям музики.