PROLED

 • Компанія ProLED є одним з лідерів з продажу високоякісного світлового обладнання. Бренд ідеально поєднує граничне якість виробництва з наданням можливості купити як бюджетні моделі обладнання, так і професійні системи освітлювальної техніки. PROLED пропонує в асортименті світлові прилади, світлові заливки, ефекти, стробоскопи, PAR даної компанії, становить гарну конкуренцію на ринку розважального освітлення з точки зору дизайну, гнучкості цін і можливостей.

 • Особливості компанії ProLED: основні вектори діяльності

  Країна-виробник освітлювального обладнання - Німеччина. У 1988 році компанію організував ряд інженерів і підприємців, які захотів проводити власні унікальні моделі світлотехніки. Бренду вдалося в короткий термін завоювати авторитет на світовому ринку, надавши користувачам обладнання максимальної якості та за доступною ціною.

  На особливу увагу заслуговують особливості організації процесу виробництва. Відповідаючи всім міжнародним стандартам, компанія ретельно стежить за кожним етапом виробництва. Все починається з детальної розробки проекту нової моделі, розробки інноваційних рішень, які будуть впроваджуватися в лінійку світлового обладнання. Потім йде складний етап виробництво за допомогою високотехнологічних верстатів і обчислювальних приладів останнього покоління.

  Найважливіший етап виробництва в компанії ProLED - це кінцеве тестування моделей, що випускаються. Науково-дослідний центр і працюють в ньому професійні інженери ретельно перевіряють продукцію на стійкість до навантажень, тестують освітлювальні можливості обладнання.

  Особливості асортименту продукції ProLED в інтернет-магазині LuxPRO

  Експерти нашого інтернет-магазину дуже часто радять українським покупцям продукцію від компанії ProLED, відзначаючи її надійність і максимальну якість конструкцій.

  В інтернет-магазині LuxPRO представлений асортимент LED-прожекторів нового покоління. Основні особливості освітлювальних приладів від німецького бренду:

   • вся лінійка прожекторів влагоустойчивая, що визначає її абсолютну надійність при використанні під відкритим небом в разі раптового дощу;

  • прожектори відрізняються мінімальним енергоспоживанням - вони економічні в порівнянні з багатьма конкуруючими лінійками освітлювальної техніки;

  • лампи обладнання відрізняються зносостійкістю, високою терміном експлуатації.

  Купити освітлювальну техніку ProLED в інтернет-магазині LuxPRO можна з можливістю оперативної доставки в усі області України.

Доставка по Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Івано-Франківськ , Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Новоград-Волинський, Ужгород, Слов'янськ, Бердянськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Бровари, Бориспіль, Буковель, Іллічівськ, Шацьк, Шешори, Щолкіно, Васильків, Канів, Яремче, Здолбунів, Ірпінь, Буча, Боярка, Конотоп, Фастів, Миргород, Могилів-Подільський, Нова Каховка, Мукачево, Орджонікідзе, Нововолинськ, Новомосковськ, Обухів, Прилуки, Ніжин, Умань.