Світлодіодне шоу обладнання Ablelite

На ринку освітлювальної техніки компанія Ablelite впевнене займає одне з лідируючих місць як виробник професійного світлодіодного освітлювального обладнання, в асортименті якого ви знайдете голови SPOT і WASH в оптимальному співвідношенні ціна-якість.

Принцип діяльності фірми Ablelite

Компанія позиціонує себе не тільки як надійний виробник світлотехніки, але також як надійний і відкритий для співпраці партнер. Це означає, що компанія відкрита для обміну досвідом, завжди шукає нові та нестандартні шляхи вирішення, готова обмінюватися напрацюваннями для загального успішного справи.

Головна мета компанії - це створення революційного і інноваційного обладнання, яке б відповідало не тільки загальноприйнятим стандартам якості, а й вносило б щось нове в принцип конструкції, функціональності і загальної працездатності.

Однією з головних особливостей компанії Ablelite є команда з виключно молодих людей, які використовують свою молодість дійсно за призначенням. Саме молоді люди намагаються постійно знаходити нові рішення, не бояться експериментувати, створювати дійсно новий, якісно відрізняється від стандартних моделей, продукт.

Команда орієнтована не стільки на комерційну складову, скільки на постійне проектування, інженерну роботу, науковий пошук.

Асортимент продукції Ablelite в інтернет-магазині LuxPRO

Інтернет-магазині LuxPRO підібрав обладнання від даного бренду в широкому модельно асортименті. У нас ви зможете знайти і замовити світлотехніку високої якості в різних цінових категоріях.

Основний асортимент представлений моделями освітлювальних приладів, які частіше називають «рухомі голови». Техніка представлена в двох модельних варіантах:

• LED голови WASH: моделі з високою швидкістю обертання, плавним переходом кольорів, виконані в компактних розмірах;
• LED голови SPOT: багатофункціональні прилади з прекрасною передачею кольору, максимальними кутами поворотів, зі зручною і комфортною панеллю керування.

Бренд Ablelite прекрасно поєднує в собі улюблене багатьма співвідношення ціни і якості. Країна-виробник Китай не повинна відлякувати потенційних клієнтів. Фірма Ablelite - це перевірена на досвіді багатьма професіоналами компанія, яка ставить перед собою високі завдання і прекрасно з ними справляється. Бренд багато років функціонує на українському ринку і користується помітним попитом.