Класичні гітари FENDER

Класичні гітари від Fender

Гітара - це струнний щипковий інструмент сімейства лютневих. Історія її створення бере початок від колиски людської цивілізації - Стародавнього Сходу. І історія її існування налічує тисячоліття. Сучасна класична гітара з'явилася не відразу. Спочатку було чотири струни, потім, в XVI столітті в Іспанії додається 5-я струна. Ця гітара отримує назву іспанської. І лише в кінці XVIII століття гітара набуває 6-ю струну, здвоєні струни замінюються одинарними, а інструмент може набувати сучасного звучання. З цих пір гітара починає воістину тріумфальний хід по світу, славляться своїм особливим задушевним звучанням, не порівнянним ні з якими іншими інструментами.
 
Для гітари пишуть музику знамениті композитори: Ф. Шуберт, Г. Берліоз, К. Вебер. Прекрасним гітаристом був геніальний скрипаль Н. Паганіні. Він пише для гітари 140 сольних п'єс.
 
У наш час класична гітара - це універсальний інструмент, що підходить як для професійних музикантів, так і для новачків. Вона особливо підходить для тих, хто тільки починає вчитися грі на гітарі, завдяки особливостям будови і нейлоновим струнах, які набагато м'якше металевих і не травмують пальці.

Відмінності гітар від Fender

Інтернет-магазин LuxPRO пропонує широкий вибір класичних гітар від легендарного бренду Fender. Класичні гітари американського виробника відрізняються стильним екстер'єром і високими конструкційними параметрами:
  • верхня дека виготовлена ​​з деревини ялини;
  • задня частина і обичайка - з червоного дерева;
  • оснащена 6 нейлоновими струнами;
  • відрізняється благородним і природним кольором.
Приємною є і цінова політика виробника - кожен може знайти собі інструмент по кишені. При цьому компанія виготовляє інструменти високої якості. Фахівці Fender ретельно відбирають дерево для інструментів, дотримуються технології його обробки, постійно вдосконалюють процеси виготовлення.

Переваги покупки гітари в LuxPRO

Придбання гітари Fender в магазині елітних музичних інструментів LuxPRO має чимало переваг:
  • приємна цінова політика. Вартість класичної гітари починається від 3 156 гр .;
  • знижка на першу ж покупку;
  • комфортна оплата. Можна оплатити як перекладом на банківську карту, так і на руки кур'єру;
  • оперативна кур'єрська доставка прямо на будинок;
  • гарантійний сервіс.
Поспішайте замовити гітару від легендарного бренду і живіть з музикою!