Сцени для концертів, виступів

Важко собі уявити проведення будь-якого грандіозного заходу без сцени. Конструкція легко збирається. У розібраному вигляді виглядає компактно, вона досить мобільна. Монтажні роботи не вимагають особливих знань і техніки. З технічної точки зору - така будова є дуже ефективним, в разі, якщо вам потрібно провести захід у форматі "Open AIR". Це набагато швидше, ніж виробляти побудова дерев'яних або інших металоконструкцій, які після першої розборки не будуть придатні для повторного використання.

Важливою перевагою нашої продукції є те, що вона може встановлюватися на будь-яких площинах. Земля, камінь, пісок, похила місцевість - все це не варто турбот. Таку конструкцію легко і зручно можна зібрати як в приміщенні, так і на вулиці. Каркаси, що виконують функцію навісів, дозволяють розміщувати на них велику кількість світлового і звукового обладнання. Вони мають підвищену грузоустойчівостью. Разом з товаром ви отримаєте все інструкцію по збірці, технічні характеристики, іншу необхідну документацію.

Як вибрати сцену?

Перший і основний параметр при виборі сценічного комплексу є розмір. Тут вибір повинен ґрунтуватися, виходячи з цілей проведення заходу, а також кількості учасників. Для кращого обозреванія, того що відбувається на сцені, потрібно монтувати сцену розмірами 10х8. Так, щоб кожен глядач мав можливість повноцінно бачити дію. Невеликі події можна облаштувати з конструкцією, розмірами 6х4 м. Ми виробляємо сценічні комплекси на замовлення.
 

У нас є конструкції з різними видами даху. Це, з одного боку, питання естетизму, особистого смаку, з іншого - важливе конструктивне рішення. У нашому інтернет-магазині представлені конструкції з такими варіантами дахів:

  • односхилий;
  • двосхила;
  • арочна.
Ми пропонуємо конструкції з навісом, стінами та без них. Можливі варіанти замовлення будови тільки з дахом. Для різного формату подій, які ви запланували провести, можливі різні варіації конструкцій.

Замовляйте в інтернет магазині LuxPRO!

Ви можете купити сценічні конструкції у нас. Нашими клієнтами є ресторани, нічні клуби, музиканти, концертні організатори, політичні партії, приватні особи. Нам довіряють, адже наша продукція має високу гарантію якості і міцності. Ціна на широкий спектр товарів, сьогодні більш, ніж доступна. Конструкції міцні з необхідною кількістю регуляторів і затискачів, що дозволяють швидко і без праці зробити монтажні роботи.

Рекомендуємо Вам вибрати і замовити Сцени для концертів за нормальною ціною в інтернет магазині світлового обладнання https://luxpro.ua/ з доставкою в будь-який куточок Києва. Также, вибирайте сценічні бліндери таких брендів як: BIG, Beyerdynamic, Dell. Електронний каталог ЛюксПро виробляє доставку в міста як: Одеса, Рівне, Тернопіль і в будь-який регіон України.

Немає жодного товару в цьому розділі.