Зенітні прожектори

 • Часто прогулюючись по нічному місту, ми звертаємо увагу на промені в небі! І звичайно ж це не тільки привертає нашу увагу, а й змушує нас наблизитися до цього місця з цікавості побачити, а що це там світить? Як правило це професійний зенітний прожектор, встановлений поблизу розважального комплексу, нічного клубу або дискотеки.

 • Гра світла завжди зачаровувала увагу і уми людства. Перша лампочка, яка засвітила в цьому світі викликала фурор поряд з ефектом, який ми бачимо сьогодні, коли в роботу вступають потужні світлові гармати. Сучасні зенітні світлові прилади підрозділяються в першу чергу по потужності на 1000 Вт, 2500 Вт, 4000 Вт. а також по функціоналу на одне променеві і багатопроменеві, одне кольорові і різнокольорові. Це досить не прості апарати, які споживають велику кількість електроенергії і вимагають спец. підготовки обслуговується персоналу.
   
  Зенітний прожектор сьогодні це атрибут практично будь-якого великого розважального комплексу, який привертає увагу в нічний час і тим самим запрошуючи клієнтів до Вас в гості.
  Якщо Ваше заклад вимагає додаткову рекламу, кращого рішення в нічний час, ніж зенітну світлову гармату купити і виставити біля закладу - Вам не знайти. Зенітний прожектор купити це пів справи, ще варто звернути увагу, що зенітні прожектори це високо потужні світлові прилади і підключення їх до мережі вимагає спец. підготовки кваліфікованих фахівців - електриків.
   
  Купуючи зенітні "світлові гармати" у нас Ви отримаєте не тільки безкоштовну консультацію наших фахівців але і технічну підтримку як в гарантійний період так і після його закінчення від нашого сервісного центру.
   
   
   
  Зовсім недавно в центрі Києва на честь героїв "Небесної сотні" було запалено 100 зенітних світлових приладів для світловий інсталяція «Промені гідності», які своїми променями йшли на багато кілометрів в небо. Видовище було яскравим і неймовірно зворушливим. Дані світлові апарати символізували душі активістів Майдану і були розміщені на тих місцях, де були вбиті Герої Небесної Сотні.
   
  Інтернет-магазин LuxPRO спеціалізується в першу чергу на продаж, обслуговування світлового обладнання, тому хто як не ми зможемо Вам допомогти не помилитися у вашому виборі а тим більше, коли мова йде про такі потужні апаратах.

Доставка по Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Івано-Франківськ , Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Новоград-Волинський, Ужгород, Слов'янськ, Бердянськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Бровари, Бориспіль, Буковель, Іллічівськ, Шацьк, Шешори, Щолкіно, Васильків, Канів, Яремче, Здолбунів, Ірпінь, Буча, Боярка, Конотоп, Фастів, Миргород, Могилів-Подільський, Нова Каховка, Мукачево, Орджонікідзе, Нововолинськ, Новомосковськ, Обухів, Прилуки, Ніжин, Умань.