Кабельні роз'єми

 • Вплив кабелю на звучання акустичних систем дуже велике. Стабільність фізичних параметрів, довговічність, високу якість, надійний електричний контакт - це невід'ємні характеристики кабельних роз'ємів, представлених в цьому розділі. Тут ви знайдете кабельні роз'єми на будь-який колір, смак і гаманець.

 • Кабельні роз'єми: особливості асортименту і модельні характеристики

  Продукція в інтернет магазині LuxPRO підібрана керуючись думкою: «У кращого кабелю повинен бути кращий роз'єм». На окрему увагу заслуговує фірма Neutrik - справжній гігант у виробництві кабельних роз'ємів. Чого тільки вартий той факт, що продукцію цієї компанії використовують не тільки в музичній індустрії, але навіть у військовій промисловості. Підвищена увага до деталей, бажання бути на крок попереду конкурентів - ось головні відмінні риси Neutrik. Кабельні роз'єми Neutrik вже давно стали еталоном якості, з ними кабель пропускає максимально правильний сигнал.
   
  Кабельні роз'єми подаються в нашому асортименті підібрані на підставі в першу чергу запитів надходять від наших клієнтів. Асортимент конекторів постійно поповнюється новими моделями і виробниками, основні з яких BIG, Neutrik, Proel і ROXTONE. Перш ніж зупинити свій вибір на тому чи іншому роз'ємі хочемо звернути увагу на асортимент кабельних роз'ємів у нас на сайті:
  1. XLR під пайку: XLR під пайку є двох видів XLR «МАМА» і XLR «ТАТО». Такі роз'єми застосовуються для пайки сполучних проводів. Ці дроти можуть застосовуватися як для передачі як звукових сигналів (наприклад, від мікшера до підсилювача) так і для управління світловим обладнанням по DMX.
  2. XLR панельний: XLR панельний випускається двох видів XLR «МАМА» і XLR «ТАТО». Даний тип роз'ємів встановлюється на корпусі обладнання. XLR панельний застосовується в такому обладнанні як активні акустичні системи, мікшерні пульти, підсилювачі потужності, світлове обладнання в якому управління здійснюється по DMX.
  3. JACK: це найпопулярніший тип роз'ємів, які виробляються. Найбільш поширені JACK роз'єми це 6,3 і 3,5 мм. Такі роз'єми застосовуються в звуковій апаратурі (мікшерні пульти, підсилювачі потужності, програвачі CD / DVD / MP3 /, і багато іншого обладнання).
  4. RCA роз'єм: RCA роз'єм застосовуються як в аудіо, так і відео апаратурі нашого, і закордонного виробництва. RCA роз'єми. Вони мають високу надійність і простоту в розпаювання.
  5. Спікон: силові роз'єми які застосовуються для комутації пасивних акустичних систем з підсилювачем потужності низької частоти.
  6. XLR легкої установки + цифрові: Роз'єми XLR мають легку установку з фіксацією. Фіксація дає можливості отримати хороший контакт в роз'єми при великих вібраціях. В першу чергу це відноситься до активних акустичних систем.
  7. Комутаційні панелі: дають нам можливість виробляти швидку перекомутацію обладнання. В першу чергу це відноситься до великих залах де час комутації обладнання відіграє чималу роль.
  8. Перехідники: грають важливу роль в комутації звукового обладнання. Тому що потрібних кабелів під рукою іноді не буває, а якийсь пристрій потрібно швидко підключити, і тут нам на допомогу приходять перехідники яких є велика кількість.
  9. BNC конектори: це роз'єм який застосовується в відеоапаратурі. Такий вид роз'єму з'єднується за допомогою коаксіального кабелю.
  10. DIN роз'єми: круглі роз'єми під стандарт DIN і призначені для комутації та передачі звукового аналогового сигналу.

   Коннектори: пропозиції від інтернет-магазину LuxPRO

   Кабельний роз'єм купити це півсправи, його ще потрібно правильно припаяти, підібравши потрібного призначення і перетину кабель. Якщо Ви початківець любитель, то цю роботу рекомендуємо надати професіоналам, таким як фахівці сервісного центру LuxService, які не тільки правильно коммутируют ваше обладнання а й в першу чергу вигідно для Вас це зроблять, надійно і оперативно, з гарантією якості. З переліком виконуваних робіт сервісного центру LuxService ви можете ознайомитися перейшовши в розділ СЕРВІС.
Новинка
Soundking
DMX термінатор SKCXA023
89грн
Новинка
Soundking
Перехідник SKCC320-1
42грн
Новинка
Soundking
Кабельний стерео джек SKCC146S
42грн
Новинка
Sky Sound
XLR роз'єм XLF-017
55грн
Новинка
Sky Sound
XLR роз'єм XLM-017
55грн
Новинка
Sky Sound
Роз'єм SP-007
83грн
Новинка
ROXTONE
Роз'єм RMJ3PP-45-NN
38грн
Новинка
ROXTONE
Перехідник RPAN355
34грн
Новинка
Proel
XLR роз'єм XLR3MVPROBK
46грн
Новинка
Proel
Роз'єм панельний XLR3FP
64грн
Новинка
Proel
Роз'єм S240S
62грн
Новинка
ROXTONE
XLR роз'єм RX3MP-BT
34грн
Новинка
ROXTONE
XLR роз'єм RX3FP-BT
34грн
Новинка
ROXTONE
Роз'єм панельний RX3FD-BG
38грн
Новинка
ROXTONE
Роз'єм RS4F-N-RSA
60грн
Знижка
-5%
City Light
Роз'єм з'єднувачный VPN8486
17грн 16грн
Знижка
-5%
ROXTONE
Панельний роз'єм RAE8FD-2
265грн 252грн
Знижка
-5%
ROXTONE
Роз'єм GNI0114-2
4грн 4грн
Знижка
-5%
Emiter-S
XLR під пайку WTY0044
26грн 25грн
Знижка
-5%
Emiter-S
Штекер WTY0088
51грн 48грн
Знижка
-5%
ROXTONE
Панельний роз'єм RAU2D
133грн 126грн
Знижка
-9%
AllAudio
Комплект XLR роз'ємів SX010
47грн 43грн
Знижка
-5%
ROXTONE
Кабельний Конектор RE8MC
51грн 48грн
Знижка
-5%
ROXTONE
Роз'єм живлення WTY0113-2
2грн 2грн
Знижка
-5%
ROXTONE
Роз'єм живлення WTY0114
4грн 4грн
Знижка
-5%
City Light
Роз'єм з'єднувачный VPN8480
17грн 16грн
Знижка
-5%
ROXTONE
Панельний роз'єм RE8FD-IDC
286грн 272грн
Знижка
-5%
Emiter-S
Перехідник ZLA0334
21грн 20грн
Знижка
-5%
ROXTONE
Роз'єм живлення WTY0110-2
4грн 4грн
Знижка
-5%
Emiter-S
XLR під пайку WTY0049
21грн 20грн

Доставка по Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Івано-Франківськ , Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Новоград-Волинський, Ужгород, Слов'янськ, Бердянськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Бровари, Бориспіль, Буковель, Іллічівськ, Шацьк, Шешори, Щолкіно, Васильків, Канів, Яремче, Здолбунів, Ірпінь, Буча, Боярка, Конотоп, Фастів, Миргород, Могилів-Подільський, Нова Каховка, Мукачево, Орджонікідзе, Нововолинськ, Новомосковськ, Обухів, Прилуки, Ніжин, Умань.