Аксесуари до ефектів

 • Генератори диму, туману, снігу, мильних бульбашок, конфетті машини, генератори вогню і піни ... всі вони вимагають для роботи витратні матеріали. Компанія LuxPRO - пропонує широкий асортимент витратних матеріалів для спецефектів. Ми пропонуємо тільки перевірену і сертифіковану продукцію світових лідерів, таких як MagicFX, Antari, MBN, Nightsun, Sfat, Universal Effects, SFI.

 • Аксесуари до спеціальних ефектів: види і призначення

  До нас практично кожен день звертаються за питанням, а яку рідину краще для генератора диму купити або для мильних бульбашок, снігу, туману і т.д. Для того, щоб отримати потрібний ефект - застосовуйте тільки сертифіковану рідину (розчин) або концентрат. У нашому асортименті ви зустрінете будь-який необхідний аксесуар, а саме:

  1. Розчин для дим машин.
  2. Рідина для мильних бульбашок.
  3. Розчин для генераторів снігу.
  4. Розчин для генераторів піни.
  5. Конфетті.
  6. Газ для вогню.
  7. Ароматичні добавки для запаху в будь-який тип рідини.
  8. Ультро фіолетова рідина.
  Будь-який з представлених витратних матеріалів має сертифікат якості і пройшов адаптацію до українського ринку. Хочемо звернути увагу на часте питання від наших покупців, а можна самому "набадяжіть" той чи інший розчин.
   
  Розчин для мильних бульбашок здається, що ще простіше зробити самому? Намешал шампуні і все). Але якщо Ви професіонал і вам потрібно шоу, наша порада купуйте тільки якісний розчин для мильних бульбашок, який створить шоу а не проблему для вас! Так само і з димом .. Можна купити відмінний апарат але використовувати низькосортну рідина для диму - як результат виходить з ладу камера, яка при заміні коштуватиме 50% від вартості нового апарату. Так що думайте і купуйте рідина відповідної якості.
   
  Рекомендуємо для профілактики, якщо генератор диму не використовується провести його чистку за допомогою спец. рідини і поставити на так звану консервацію, тим самим продовживши життя свого обладнання.

  Витратні аксесуари до спеціальні ефектів від luxpro.com.ua: вигоди і сервіс

   

  Звертаємо Вашу увагу, що для правильної експлуатації і отримання потрібного ефекту, необхідна спец. підготовка, тому перед початком роботи отримаєте консультацію від нашого сервісного центру по порядку використання та експлуатації даного обладнання. Ви завжди можете приїхати до нас в офіс або онлайн отримати відповідь на будь-яке питання стосується обслуговування та експлуатації вашого обладнання.
Новинка
BIG
Рідина РАЙДУЖНІ БУЛЬБАШКИ 300ml
15грн
Новинка
BIG
Рідина РАЙДУЖНІ БУЛЬБАШКИ 150ml
10грн
Новинка
BIG
Ваги ювелірні WEIGHER 0.001-200
265грн
Знижка
Emiter-S
Конфетті из фольги J-77S
474грн 427грн
Знижка
Emiter-S
Паперові конфетті CF-Angel
227грн 204грн
Знижка
Emiter-S
Конфетті из фольги J-66B
371грн 334грн
Знижка
Disco Effect
Рідина для сніга D-DS DJ Snow
132грн 119грн
Знижка
Emiter-S
Паперові конфетті CF-Bell
206грн 185грн
Знижка
Emiter-S
Паперові конфетті CP-001
25грн 23грн
Знижка
Emiter-S
Паперові конфетті CF-Pap2
186грн 167грн
Знижка
Emiter-S
Паперові конфетті CF-Heart
227грн 204грн
Знижка
Disco Effect
Рідина для диму D-PF Pro Fog
227грн 204грн
Знижка
Disco Effect
Рідина для диму D-DF DJ Fog
182грн 164грн
Знижка
Disco Effect
Рідина для сніга D-PrS Pro Snow
157грн 141грн
Знижка
Emiter-S
Конфетті из фольги J-66H
371грн 334грн
Знижка
Emiter-S
Паперові конфетті CF-Bottle
227грн 204грн
Знижка
Emiter-S
Конфетті из фольги J-66B
371грн 334грн
Знижка
Emiter-S
Паперові конфетті CF-Leaf1
206грн 185грн
Знижка
Emiter-S
Паперові конфетті CF-Flower1
206грн 185грн

Доставка по Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Івано-Франківськ , Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Новоград-Волинський, Ужгород, Слов'янськ, Бердянськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Бровари, Бориспіль, Буковель, Іллічівськ, Шацьк, Шешори, Щолкіно, Васильків, Канів, Яремче, Здолбунів, Ірпінь, Буча, Боярка, Конотоп, Фастів, Миргород, Могилів-Подільський, Нова Каховка, Мукачево, Орджонікідзе, Нововолинськ, Новомосковськ, Обухів, Прилуки, Ніжин, Умань.