Світлодіодні LED вивіски

Світлодіодні вивіски в інтернет-магазині LuxPRO - відмінна можливість дієвої рекламної кампанії. З їх допомогою сьогодні рекламується все - кафе і ресторани, клуби, банки, туристичні фірми, магазини та супермаркети та багато інших закладу.

Характеристики та особливості використання світлодіодних led вивісок

Світлодіодні led вивіски - спеціальні таблички або плакати з написами і зображеннями, для підсвічування яких застосовуються світлодіоди, світлодіодні кластери або світлодіодні стрічки. Основне їх призначення - це ефектна реклама. Розрізняють світлодіоди по типу освітлення (холодні, теплі) і за кольором (червоні, жовті, білі, сині).
 
Світлодіодна вивіска характеризується яскравим світінням, низьким споживанням електроенергії, тривалим періодом експлуатації (до 100 тисяч годин роботи). Оскільки світлодіоди можуть змінювати колір освітлення, це значно спрощує конструкцію світлодіодним вивіски, роблячи її вартість більш доступною, а зовнішній вигляд привабливим в темний час доби.
 
Світлодіодну led вивіску застосовують для реклами розважальних закладів, офісів, ресторанів, кафе, барів, туалетів, торгових центрів, магазинів. До головних достоїнств застосування даної рекламної конструкції відносять невеликий розмір, низькі витрати на обслуговування, можливість демонстрації динамічною інформації, привернення уваги потенційних клієнтів за рахунок яскравого візуального оформлення.

Різновиди світлодіодних вивісок

Розрізняють такі види led вивісок на кшталт підсвічування:
  • з внутрішньої led підсвічуванням - світлодіодні модулі поміщаються в конструкцію освітлювальних боксів, об'ємних літер або композитних стендів, отже, джерело світла знаходиться за лицьовою стороною рекламних конструкцій, що супроводжується яскравою подачею світлового потоку;
  • з відкритими світлодіодами - світловипромінюючі діоди поміщаються на лицьовій стороні рекламних конструкцій, найчастіше даний тип можна побачити на аптеках, ресторанах, кафе, барах;
  • динамічні led вивіски - світлодіоди поміщаються в середину рекламної конструкції або безпосередньо на поверхню боксів, букв, при цьому формуються певні ефекти мерехтіння або переходу одного кольору в інший (такі типи рекламних конструкцій застосовуються для аптек або біжать текстових рядків).
Правильний вибір led вивіски - це хороша можливість для бізнесменів збільшити потік клієнтів і отримати необхідний прибуток в майбутньому.

Краща пропозиція, щоб замовити світлодіодну вивіску за вигідною ціною в Україні

LuxPRO працює на ринку світлового обладнання і спецефектів з 2008 року. За цей час компанія встигла зарекомендувати себе в якості надійного партнера, який пропонує взаємовигідні умови співпраці та індивідуальний підхід до кожного клієнта. У магазині пропонується широкий асортимент світлодіодних led вивісок для різних закладів - це таблички з написами «Відкрито», «Ласкаво просимо», «Розпродаж» та інші, які можна купити за вигідною ціною з доставкою в будь-який населений пункт: Київ, Харків, Одесу, Миколаїв, Львів.
 
Технічні характеристики, ціна на товар представлені в зручному електронному каталозі на сайті компанії. Якість, дизайн, надійність продукції гарантується відомими брендами NGS, Big, Osram.
 
Для замовлення продукції звертайтеся за вказаними контактними телефонами або в онлайн-чат. Ви зможете отримати консультацію фахівця компанії на місці встановлення вивіски, а також послуги професійного монтажу, підключення, післяпродажного сервісу.
 
Доставку товару здійснюють транспортні компанії Нова Пошта, Ін Тайм та Автолюкс. Можливий варіант доставки транспортом магазина за домовленістю з клієнтом. Для постійних клієнтів компанії діє гнучка система знижок.

У нас Ви можете підібрати і замовити Світлодіодні LED вивіски по актуальній ціні в каталозі інтернет магазину звукового обладнання https://luxpro.ua/ з доставкою в усі регіони України. Также, замовляйте Рухомі LED голови SPOT таких брендів як: CORT, FBT, Mott. Інтернет каталог LuxPRO виконає поставку які проживають в регіонах: Черкаси, Кропивницький, Ужгород, а також ін. куточки України.

Немає жодного товару в цьому розділі.