Про охоронні системи AJAX і не тільки: види, особливості та переваги

Дата публікації 27.03.2019.

Охоронні системи - елемент безпеки приватної власності і підприємства. Установка сучасного охоронного обладнання дозволяє виключити ймовірність злому і несанкціонованого доступу, крадіжки майна. Сучасні технології дозволяють забезпечити безпечні умови життєдіяльності в різних сферах. У нашому інтернет-магазині ви маєте можливість придбати фірмові охоронні системи в асортименті від провідних виробників. Висока якість, надійність пристроїв забезпечує безпеку в самих екстрених ситуаціях.

Про охоронні системи AJAX і не тільки: види, особливості та переваги
 • Охоронні системи покликані забезпечувати оперативну передачу інформації в разі виникнення небезпечних ситуацій. Техніка автоматично перенаправляє факт погрози на відповідні органи, захищаючи життя людини і його майно. 

  Види охоронних систем і їх особливість

  1. Автономні

  Базовий тип охоронної системи, який сповіщає про злом, пожежі звуковою сиреною. Особливо ефективним дане устаткування вважається при виникненні пожежі, коли спрацьовує гучне оповіщення в разі підвищення температури в приміщенні. Такий випадок викличе увагу оточуючих і дозволить усунути ймовірність займання або незаконного доступу в будівлю. Установка таких приладів не викликає труднощів.

  2. Централізовані

  Устаткування такого класу відрізняється більшою надійністю. Після спрацьовування звукового оповіщення система автоматично направляє сигнал власнику і службі охорони, які можуть миттєво реагувати на прецедент. Вартість такого обладнання на порядок вище, ніж автономного типу. Незважаючи на це централізовані охоронні системи користуються популярністю серед власників приватної нерухомості і бізнесу. Охоронна система також включає відео-спостереження і запис звуку, тому за тим, що відбувається можна спостерігати в режимі реального часу. Чутливі датчики реагують на дим, тепло, удари, відкриття дверей або вікна, руху. Сучасні системи розпізнають домашніх тварин і не видають помилкових сигналів, тому таке рішення універсальне підходить для всіх сфер.

  3. Відеоспостереження 

  Окремий тип охоронних систем, який може встановлюватися автономно або йти разом з сигнальним обладнанням. Відеокамери підключені до комп'ютерів, які збирають дані. У разі необхідності користувач може переглянути кожну ділянку часу і побачити всі деталі того, що відбувається в поле огляду записи. Даний формат користується попитом в офісних установах, під'їздах багатоквартирних будинків, котеджах з власним ділянкою, а також всіх форматах бізнесу. Банки, торгові центри особливо потребують охоронних системах з технологією відеозапису, так як можна припинити будь-які протизаконні дії і перевірити роботу персоналу. 

  4. Система інформаційної безпеки

  Крім захисту майна від крадіжки, пожежі також виділяють захист персональних даних. Під час інформаційного простору важливо попередити втручання у комп'ютерні та банківських систем з боку хакерів. Збереження ділових акаунтів компанії, де зберігатися важлива інформація, банківських рахунків, особистої інформації - основне завдання, з якою ефективно справляються спеціальні інформаційні охоронні системи. Вони забезпечують захист всієї інформації, яка зберігається і знаходиться в центрі потенційну небезпеку.

  Особливості роботи охоронних систем

  Охоронні системи можуть встановлювати бездротовим й провідним шляхом. Монтаж за участю кабелю включає додаткову установку сповіщувача, який вловлює дії за допомогою радіохвиль і інфрачервоних променів. Що стосується бездротової установки, то тут робота заснована на радіоканалах. У разі виникнення будь-яких незапланованих дій на пульті спостереження спрацьовує сигнал.

  Основна увага в роботі охоронних систем приділяється контролю і управління пристроєм. Електроніка приладів попереджає будь-які неправомірні дії з боку сторонніх осіб. Наприклад, охоронна система може контролюватися спеціальним персоналом, який здійснює цілодобове спостереження за приміщеннями в офісі. Банки, державні та стратегічно важливі підприємства зацікавлені вести постійний контроль за всіма діями, які можуть нести загрозу безпеці та діяльності.

  Найчастіше охоронні системи поєднуються з пожежниками. Будь-яке задимлення або загоряння провокує гучну сирену, яка може автоматично включати систему пожежогасіння. У разі будь-яких екстрених ситуацій сигнал про правопорушення надходить на пульт охорони із зазначенням точних GPS координати для швидкого приїзду правоохоронних органів. Оперативність - головна вимога, тому надійності і точності системи приділяється велика увага. Від того, наскільки був проведений правильно монтаж, залежить довговічність і якість роботи охоронної системи.

  Переваги охоронних систем

  1. Найвища надійність систем AJAX. Робота охоронного обладнання повністю стабільна, спрацьовує максимально чітко, тому користувачеві та його нерухомості гарантовано повну безпеку в екстрених умовах.
  2. Постійний контроль за безпекою. Будь-коли доби ви зможете відреагувати після оповіщення і вжити заходів. Між комп'ютером, системою відеоспостереження налаштований тісний зв'язок, тому агрегат забезпечує 100% безпеку.
  3. Тривалий термін автономної роботи. Батарея охоронної системи здатна працювати без повторного заряджання до одного тижня, тому ви зможете завжди контролювати ситуацію в своїх руках. Економічна робота забезпечує довговічність обладнання та його продуктивність 24/7/365.
  4. Гнучка система керування. Користувач може вибирати варіанти оповіщення та контролю, залежно від типу та монтажу охоронного обладнання.
  5. Універсальність у використанні. Охоронні системи прийнято встановлюватися у приватній власності, бізнесі, промисловості.
Якщо Вас зацікавила стаття, Вам буде цікаво довідатися про ці товари: